+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golden Tulip Prague Terminus v Praze

Klíčová slova: Golden Tulip Prague Terminus,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Hotel Golden Tulip Prague Terminus se nachází v Praze, v ulici Hybernská, která je součástí Královské cesty. Hotelnabízí ubytování v 71 prostorných klimatizovaných pokojích, včetně 5 Junior Suites. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou a samostatnou sprchou. Vybrat si můžete také ze 13 nekuřáckých pokojů a k dispozici je 1 bezbariérový pokoj. Hotel Golden Tulip restaurace podává bohatou snídani formou bufetu včetně teplých pokrmů . Restaurace je také k dispozici pro polopenzi nebo plnou penzi pro skupiny a konference, ne však pro jednotlivce. Placené hlídané parkoviště.

Web: www.golden-tulip-prague-terminus.hotel-v-praze.info

Další související informace

Hotel Kozák v Brně

Hotel Kozák ,ubytování v Brně – Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně.Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Hotel KAŠPERK v Kašperských Horách

Hotel KAŠPERK ,ubytování v Kašperských – Hotel Kašperk nabízí ubytování v šumavském městě Kašperské Hory ve 24 luxusních pokojích s nadstandardní nabídkou pro hosty. V hotelu se nachází restaurace, která je designována ve vztahu k hradu Kašperk a udržuje zvyklosti, vyplývající ze základů šumavské kuchyně.Hotel Kašperk je vhodný nejen pro relaxace a nevšední zážitky z okouzlující šumavské přírody, ale také pro konference a svatby.Kašperské hory a okolí hotelu jsou ideální pro turistické výlety, sportovní aktivity a v blízkosti je mnoho kulturních památek. Možnost lyžování, kolo, golf, plavání, relaxace, inline bruslení, letání, rybolov či jízda na koních.

Penzion Jana v Dlouhé Vsi

Penzion Jana,ubytování v Dlouhé – Penzion Jana v Dlouhé Vsi se nachází v nádherném prostředí Šumavy, uprostřed vesničky Annín.Penzion Jana Vám nabídne pohodlné 2 - 4 lůžkové pokoje s možností dvou přistýlek. Každý z pokojů má vlastní socíální zařízení (WC + sprcha), část pokojů má přímý výstup na společnou terasu. V penzionu Jana v Dlouhé Vsi budete začínat den snídaní a po příjemně prožitém dni zde možná povečeříte a pak si třeba ještě posedíte s přáteli u krbu .Penzion Jana slouží i pro skupinové akce jako jsou například školy v přírodě a školní výlety, firemní školení a prezentace, teambuilding a podobně.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.