+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golf and wellness

Klíčová slova: golf,dovolenka,cestovná kancelária,Turecko,wellnes

E-mail: hemmi@golfandwellness.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Cestovná agentúra GOLF AND WELLNESS je v radoch švajčiarskych golfových hráčov veľmi známa a obľúbená. Organizujeme a koordinujeme golfové zájazdy so sídlom vo Švajčiarsku pre individuálnych zákazníkov, ako aj pre golfových profesionálov s väčšími alebo menšími skupinami. Našou hlavnou úlohou je ponúknuť všetkým milovníkom golfu vysoko profesionálne služby počas ich golfovej dovolenky priamo na mieste.

Web: www.golfandwellness.sk

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 2.1570 sekund.