+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GOLF HOTEL AUSTERLITZ ve Slavkově u Brna

Klíčová slova: GOLF HOTEL AUSTERLITZ,ubytování ve Slavkově u

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Golf Hotel Austerlitz se nachází necelých 24 km od Brna, v sousedství Slavkovského zámku.Je situován přímo v golfovém areálu, které tvoří 18-ti jamkové hřiště ve stylu skotského typu-links .Hotel nabízí celoroční ubytování v šesti samostatných bungalovech o celkové kapacitě 60 osob. V každém bungalovu se nachází šest dvoulůžkových pokojů, . Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV set, bezplatnou wifi a menší terasu. Součástí hotelu jsou také tři apartmány, které tvoří dvě samostatné místnosti, sociální zařízení, TV set, bezplatná wifi, kuchyňský kout a menší terasa. Všechny pokoje jsou nekuřácké a parkovací místa jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.

Web: www.golf-hotel-austerlitz-ve-slavkove-u-brna.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Hotel U Zlatého býka v Písku

Hotel U Zlatého býka,ubytování v – Hotel najdete v historickém centru města Písek, přímo naproti legendární Putimské bráně a v těsné blízkosti městských hradeb.Po rekonstrukci domu v r.2008 zde vzniklo 14 luxusně zařízených pokojů, které nabízejí celkem 25 lůžek. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV SAT, WiFi a klimatizaci. .Příjemný pobyt umocňuje klidná lokalita, výhled na historické budovy a údolí s řekou Otavou. V přízemí hotelu je restaurace s výbornou tradicí a vyhlášenou kuchyní.

Hotel APOLLON ve Valticích

Hotel APOLLON,ubytování ve – Hotel Apollon se nachází nedaleko centra města Valtice,Hotel disponuje celkem 22 pokoji (z toho jsou 3 jednolůžkové, 16 dvoulůžkových a 3 apartmá). Všechny pokoje jsou stylově vybaveny nábytkem, TV se satelitním příjmem, telefonem a vlastní koupelnou s WC.Restaurace nabízí široký výběr specialit naší i mezinárodní kuchyně. K našim vynikajícím pokrmům můžete ochutnat ta nejkvalitnější vína především z valtické a mikulovské vinařské oblasti. Hotová jídla po celý den.V letním období je otevřená terasa, která přímo vybízí k příjemnému posezení.Hotel má vlastní uzavíratelné parkoviště, hlídané kamerovým systémem.

Hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou

Hotel Jehla,ubytování ve Žďáru nad – Hotel Jehla - Žďár nad Sázavou - Nacházíme se uprostřed ČR v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí. Hotel Jehla nabízí:120 komfortních pokojů pro ubytování s kapacitou až 292 lůžek s nonstop provozem recepce moderní nekuřácká hotelová restaurace s kapacitou 92 míst s českou a mezinárodní kuchyní,přilehlá letní zahrádka s olabsluhou pro 30 osob,internet místnost, připojení WI-FI ve veřejných prostorech hotelu Jehla,parkoviště 200 míst + 2 VIP garáže.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.