+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golf Resort Hotel Konopiště v Benešově

Klíčová slova: Golf Resort Hotel Konopiště.ubytování

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2012

Popis: Hotel Golg Resort Konopiště v Benešově nabízí příjemné nadstandardní ubytování přímo v areálu resortu. Hotel nabízí ubytování ve dvou apartmánech a 45 dvoulůžkových pokojích. Hotel je v provozu celoročně. Pokoje hotelu jsou stylově a komfortně vybavené.Hotel nabízí stravování v restauraci Tee Nr.19 a Steak House Saint Florian, která nabízí kompletní nabídku jídel i nápojů. Restaurace Tee Nr.19 má celoroční provoz a poskytuje bezdrátové připojení na internet Wifi.Je to ideální místo pro semináře, firemní prezentace a nejrůznější setkání a společenské akce.

Web: www.hotel-konopiste-v-benesove.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Hotel Harmonie v Zastávce

Hotel Harmonie ,ubytování v – Společensko-sportovní centrum hotelu Harmonie je umístěno v klidné lokalitě v blízkosti Brna .Moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, televizí, lednicí, trezorem, s internetovou přípojkou WiFi a telefonem na každém pokoji, poskytne všem hostům jako druhý domov na cestách. Pro ubytování slouží 4 apartmány, 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 1 bezbariérový pokoj. (kapacita hotelu je 62 lůžek) V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Klimatizovaná restaurace s možností celodenního stravování nabízí bohatý výběr jídel a specialit.Přímo v komplexu hotelu (bowling, squash, sauna, infrasauna, fitness centrum, biliard-pool, solárium.

Hotel Montenegro v Bruntále

Hotel Montenegro ,ubytování v – V podhůří Jeseníků, v Bruntále, najdete čtyřhvězdičkový hotel Montenegro.Návštěvníci hotelu mohou volit mezi jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými moderně zařízenými pokoji nebo prostornými apartmány. Všechny útulné a pohodlné pokoje a apartmány hotelu mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, minibar, telefon a možnost připojení k internetu.Hotel má výbornou restauraci a pizzeria v objektu.Podávány jsou zde bohaté snídaně. Po dobu provozu restaurace je možné objednat zvolené pokrmy na pokoj.Na recepci hotelu Montenegro v Bruntále lze také objednat masáže či služby pedikérky.

Hotel Golf Šilheřovice v Šilheřovicích

Hotel Golf Šilheřovice ,ubytování v Šilheřovicích – Hotel Golf v Šilheřovicích se nachází jen kousek od města Ostrava.Hotel leží u 18-ti jamkového golfového hřiště, které svou historií sahá až do roku 1970.Celková kapacita hotelu je 20 vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán. Pokoje hotelu Golf jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a videem.Využít můžete salonek s kapacitou od 10 – 50 osob, restauraci s kapacitou 40 osob, Hotel poskytuje snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci nebo přímo na pokoji v případě malého obsazení hotelu. Snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu. Hotel nenabízí jen příjemné ubytování, ale je i určený pro pořádání společenských a firemních oslav.

Načítání trvalo 0.0820 sekund.