+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golf v Turecku

Klíčová slova: golf turecko

E-mail: unitravel@web-consultants.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Společnost Unitravel Group je exkluzivním prodejcem golfových zájezdů do Turecka s předem zakoupenými bloky Tee times pro rok 2011 a 2012. Od roku 2009 máme zastoupení mezinárodní golfové společnosti Bilyana

Web: www.golftureckobelek.cz

Další související informace

GOLF HOTEL AUSTERLITZ ve Slavkově u Brna

GOLF HOTEL AUSTERLITZ,ubytování ve Slavkově u – Golf Hotel Austerlitz se nachází necelých 24 km od Brna, v sousedství Slavkovského zámku.Je situován přímo v golfovém areálu, které tvoří 18-ti jamkové hřiště ve stylu skotského typu-links .Hotel nabízí celoroční ubytování v šesti samostatných bungalovech o celkové kapacitě 60 osob. V každém bungalovu se nachází šest dvoulůžkových pokojů, . Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV set, bezplatnou wifi a menší terasu. Součástí hotelu jsou také tři apartmány, které tvoří dvě samostatné místnosti, sociální zařízení, TV set, bezplatná wifi, kuchyňský kout a menší terasa. Všechny pokoje jsou nekuřácké a parkovací místa jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.

Hotel Golf Šilheřovice v Šilheřovicích

Hotel Golf Šilheřovice ,ubytování v Šilheřovicích – Hotel Golf v Šilheřovicích se nachází jen kousek od města Ostrava.Hotel leží u 18-ti jamkového golfového hřiště, které svou historií sahá až do roku 1970.Celková kapacita hotelu je 20 vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán. Pokoje hotelu Golf jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a videem.Využít můžete salonek s kapacitou od 10 – 50 osob, restauraci s kapacitou 40 osob, Hotel poskytuje snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci nebo přímo na pokoji v případě malého obsazení hotelu. Snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu. Hotel nenabízí jen příjemné ubytování, ale je i určený pro pořádání společenských a firemních oslav.

Turecko Side dovolená

turecko side dovolená – Turecko Side, dovolená v zemi orientálních pohádek a antické historie. Side je místem romantických schůzek Antonia a Kleopatry, božských chrámů či římských lázní. Dovolená v Side, antickém městečku, kde dnes najdete luxusní hotely s výbornými službami.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.