+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golf v Turecku

Klíčová slova: golf turecko

E-mail: unitravel@web-consultants.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Společnost Unitravel Group je exkluzivním prodejcem golfových zájezdů do Turecka s předem zakoupenými bloky Tee times pro rok 2011 a 2012. Od roku 2009 máme zastoupení mezinárodní golfové společnosti Bilyana

Web: www.golftureckobelek.cz

Další související informace

Turecko

Turecko, turecko, poznávací zajezdy turecko – Na těchto stránkách najdete podrobný popis turistických zajímavostí v Turecku, včetně památek v Istanbulu a v Ankaře. Část popisu je věnována antickým památkám na západním pobřeží ( Efes, Pergamon,..), přírodním krásám (Pamukkale, Ararat,..) a historickým oblastem ve vnitrozemí (Kappadokie, Chatušaš,..)

Golf Hotel Club U Věže

Golf Hotel Club U Věže – FAMA Hotel "U VĚŽE" byl postaven v roce 1999 na místě staré románské tvrze, v klidném prostředí obce Nupaky, v blízkosti zámku a zámeckého parku Průhonice. Vyznačuje se příjemnou a klidnou rodinnou atmosférou.

Indoor Gold Břeclav

Břeclav, Golf odpaliště, golfový simulátor, tenis – Centrum zdravého životního stylu. Název možná vypovídá o zaměření na golf, nenechte se ale zmást. Indoor Golf Břeclav nabízí mnohem více. Najdete zde Spinning, Fitness, Cardio, tenis, masáže, kosmetiku, stolní tenis, kavárnu, školící místnosti, atd. Většinu aktivit v Indoor Golf centru si můžete prohlédnout a rezervovat online.

Načítání trvalo 1.7314 sekund.