+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfové zájezdy, levné green fee

Klíčová slova: cestovní kancelář, golfové zájezdy, green fee,

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2011

Popis: Cestovní kancelář GolfbookingCZ nabízí golfové zájezdy nejen pro destinace Egypt, Turecko, Španělsko, Kanáry, Portugalsko, Itálie, Slovinsko. Nabídka green fee za levné, zvýhodněné ceny.

Web: www.golfbookingcz.com

Další související informace

Cestovní kancelář Čebus

cestovní kancelář, čebus, dopravní kancelář – Jednodenní výlety, cestování za vínem i tematické zájezdy a výlety – to je cestovní kancelář Čebus. Pojeďte s námi do zemí, jako třeba Argentina, Peru, Brazílie. Užijte si Turecko, USA, Mexiko, Kubu.

K-tour cestovní kancelář

poznávací zájezdy, Londýn, cestovní kancelář – Cestovní kancelář K tour již více jak 10 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a odborně zdatnými průvodci..

Elliot Activity rodinná dovolená

cestovní kancelář, rodinná dovolená, dovolená – Cestovní kancelář Elliot Activity se zaměřuje na rodinnou dovolenou s programem pro děti, ale také nezapomíná na samotné rodiče a prarodiče, kteří si potřebují odpočinout.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.