+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gourmet Hotel Villa Patriot v Mariánských Lázních

Klíčová slova: Gourmet Hotel Villa Patriot,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2012

Popis: 4-hvězdičkový hotel v centru Mariánských Lázní je malý, útulný a velmi vhodný pro hosty , kteří mají rádi soukromí a kvalitní gastronomii. Hotel je exkluzivní svou polohou,vybavením,vybavením a službami, které Vám poskytneme a nebo zprostředkujeme.Nabízíme zážitkovou gastronomii,exkluzivní výběr vín a specialit v nejvyšší kvalitě.V létě je k dispozici i terasa s výhledem do parku.

Web: www.gourmet-hotel-villa-patriot-v-marianskych-laznich.ubytovani-v-laznich.com

Další související informace

Travel Hotel Prague v Praze

Travel Hotel Prague,ubytování v – Travel Hotel Prague v Praze nabízí ubytování v příjemném prostředí, pohodlný odpočinek v jednom z 21 pokojů s celkovou kapacitou 54 lůžek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou s toaletou, televizí, internetovou přípojkou, telefony, trezorem, lednicí a ve vybraných pokojích i kuchyňským koutem.Travel Hotel Prague v Praze nabízí snídaně, které jsou podávány formou švédského stolu. Restaurace hotelu Travel Prague v Praze nabízí hostům klasická česká jídla i jídla mezinárodní kuchyně.Travel Hotel Prague v Praze nabízí i další služby jako je hlídané parkoviště,

Hotel VENUS v Karlových Varech

Hotel VENUS ,ubytování v Karlových – Hotel Venus leží v samotném srdci lázeňské čtvrti, několik málo kroků od Mlýnské a Sadové kolonády.Hotel nabízí svým klientům 49 dvoulůžkových pokojů a 4 dvoupokojová apartmá. Ložnice, koupelna s vanou nebo sprchou, televizor s 23 TV programy, rádio, minibar, pokojový trezor, telefon s přímou volbou, fén, koupací plášť a mnoho dalších maličkostí jsou standardní součástí našich pokojů.V hotelu se nachází restaurace a bar. Útulně zařízený interiér restaurace Vás láká vůní ranní kávy a bohaté snídaně . Snídaně jsou připraveny bufetovou formou.Ve chvílích volna využijte: Léčebný bazén s protiproudem (28°C), whirlpool (38°C), saunu, solárium.

Načítání trvalo 3.4662 sekund.