+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gourmet Hotel Villa Patriot v Mariánských Lázních

Klíčová slova: Gourmet Hotel Villa Patriot,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2012

Popis: 4-hvězdičkový hotel v centru Mariánských Lázní je malý, útulný a velmi vhodný pro hosty , kteří mají rádi soukromí a kvalitní gastronomii. Hotel je exkluzivní svou polohou,vybavením,vybavením a službami, které Vám poskytneme a nebo zprostředkujeme.Nabízíme zážitkovou gastronomii,exkluzivní výběr vín a specialit v nejvyšší kvalitě.V létě je k dispozici i terasa s výhledem do parku.

Web: www.gourmet-hotel-villa-patriot-v-marianskych-laznich.ubytovani-v-laznich.com

Další související informace

Hotel Olympia v Mariánských Lázních

hotel, ubytování, hotel Olympia, ubytování v – Hotel Olympia **** se nachází v horní části lázeňské zóny, na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní. Klientům hotelu jsou k dispozici pokoje v šesti různých variantách, s promyšlenou kombinací barev, vybavené elegantním nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb. Dále balneocentrum s nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty, hotelový bazén se slanou vodou, finská sauna a kosmetika jsou k dispozici 7 dní v týdnu

Hotel Villa Butterfly v Mariánských Lázních

Hotel Villa Butterfly,ubytování v Mariánských – Hotel Villa Butterfly se nachází v Mariánských Lázních v centru města a téměř v srdci městského parku.Hotel má 96 pokojů a ubytovat se můžete v pokojích superior, apartmánech suite nebo 1 luxusním apartmá, kde naleznete Jacuzzi vanu. Pokoje hotelu mají sprchu, WC, fén, SAT-TV, radio, telefon, minibar, klimatizace, přípojka na internet, WiFi Zone.Restaurace La Fontaine nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně, výběr á la carte s možností dietní stravy. Snídaně jsou formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované.Hosté si mohou objednat z široké nabídky wellness masáží každý den.

Načítání trvalo 3.1876 sekund.