+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gran Canaria dovolená

Klíčová slova: gran canaria dovolená

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2011

Popis: Gran Canaria, dovolená s dětmi. Udělejte dětem radost a vydejte se s nimi za delfíny a velrybami. Výlet na katamaránu udělá radost celé rodině. Gran Canaria je krásný španělský ostrov nabízející rodinnou dovolenou plnou slunce, přírody a dobrodružství.

Web: www.gran-canaria-4you.cz

Další související informace

Dovolená u moře 2010 Levně

dovolena 2010 u moře,zájezdy,dovolena Chorvatsko – Rozhodli jste se trávit letošní dovolenou 2010 u moře? Chcete si odpočinout v houpavých a slaných vodách moře? Máte zájem o nějaký pěkný poznávací a levný zájezd z občasnými zastávkami u moře?To vše a mnohem více najdete u nás.

Itálie - ubytování v souk

Itálie, ubytování, ubytování v soukromí, dovolená – Dovolená v úchvatné Itálii je snem mnoho lidí. Najít si však vhodné ubytování je někdy nadlidský výkon. Nejvhodnější je ubytování v soukromí, kde poznáte nejen italskou kulturu a zažijete skutečnou Itálii.

Chata Slovenský raj Čingov ve Smižanech

Turistika chatky ubytování hotel dovolená výlety – Chata s kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlky se nachází přímo v Slovenském ráji, v turistickém středisku Čingov - Spišské Tomášovce, asi 7 km od okresního města Spišská Nová Ves. Nejbližší okolí chaty tvoří menší louka, jinak je chata umístěna přímo u lesa a nabízí dostatek soukromí. Ve vzdálenosti 70 m od chaty je celoročně otevřená Restaurace Lesnica s výběrem jídel slovenské a mezinárodní kuchyně a celoročně otevřený Salaš

Načítání trvalo 2.0232 sekund.