+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grandhotel Prostějov v Prostějově

Klíčová slova: keywords

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2011

Popis: Secesní hotel Grandhotel se nachází v blízkosti centra města Prostějova. Hotel Grandhotel v Prostějově má téměř stoletou tradicí a nabízí vám rodinnou atmosféru, profesionální služby. Celková ubytovací kapacita je 51 lůžek ve 30 pokojích hotelu Grandhotel. Pokoje hotelu Grandhotelu jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, satelitním TV, DVD přehrávačem, telefonem a Wi-Fi připojením. K dispozici je také salónek pro konference, školení, semináře, ale i soukromé akce s nabídkou občerstvení, vybavený potřebnou technikou.

Web: www.grandhotel-prostejov-v-prostejove.ubytovani-online.net

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.