+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grandhotel Prostějov v Prostějově

Klíčová slova: keywords

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2011

Popis: Secesní hotel Grandhotel se nachází v blízkosti centra města Prostějova. Hotel Grandhotel v Prostějově má téměř stoletou tradicí a nabízí vám rodinnou atmosféru, profesionální služby. Celková ubytovací kapacita je 51 lůžek ve 30 pokojích hotelu Grandhotel. Pokoje hotelu Grandhotelu jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, satelitním TV, DVD přehrávačem, telefonem a Wi-Fi připojením. K dispozici je také salónek pro konference, školení, semináře, ale i soukromé akce s nabídkou občerstvení, vybavený potřebnou technikou.

Web: www.grandhotel-prostejov-v-prostejove.ubytovani-online.net

Další související informace

Rozpočty staveb, výkazy výměr, položkové rozpočty, rozpočty staveb v Angličtině, cenové poradenství

keywords – Podle předložené projektové dokumentace stavby, případně na základě vlastního zaměření provedu vypracování položkového rozpočtu stavebních prací včetně výkazu výměr. Nabídka platí pro novostavby, rekonstrukce, modernizace i opravy rodinných domů, ob

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0771 sekund.