+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grecotel Amirandes

Klíčová slova: Grecotel Amirandes, Amirandes Resort, hotel, dovol

E-mail: amirandes-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Hledáte luxusní bydlení na dovolené? Grecotel Amirandes je exklusivní hotel na Krétě. Hotel se nachází 2 km Gouves. V blízkosti Grecotel Amirandes je vzdálené mezinárodní letiště 18 km. Grecotel Amirandes je skvělé.

Web: www.amirandes.cz/

Další související informace

Hotel Safari

tříhvězdičkový hotel, hotel v ZOO Dvůr Králové – Tříhvězdičkový hotel Safari nabízí po celý rok ubytování v areálu ZOO Dvůr Králové, kde se můžete ubytovat i se svým domácím mazlíčkem, který má na vodítku povolen i vstup do ZOO. Po celou dobu vašeho pobytu máte vstup do ZOO zdarma.

Aquaworld Budapešť

Aquaworld, Budapešť, Ramada Resort, hotel, aquapar – Nabízíme pobyty v lázeňském komplexu Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort****. Tobogány, Nabízíme pobyty v lázeňském komplexu Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort****. Tobogány, sauny, masáže, relaxace - ideální volba pro rodinou dovolenou s poznáváním Budapešti.Nabízíme pobyty v lázeňském komplexu Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort****. Tobogány, sauny, masáže, relaxace - ideální volba pro rodinou dovolenou s poznáváním Budapešti.sauny, masáže, relaxace - ideální volba pro rodinou dovolenou s poznáváním Budapešti.

Wellness hotel Chopok uby

Wellness, hotel, Chopok, ubytovanie, Demänovská D – Celkem 65 prostorných hotelových pokojů kategorie Standard, De Lux a rodinné pokoje. Protěž a wellness hotel Chopok s celkovou kapacitou 158 pevných lůžek a 65 přistýlek poskytují pohodlí a soukromí každému hostovi.

Načítání trvalo 3.2508 sekund.