+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grecotel Amirandes

Klíčová slova: Grecotel Amirandes, Amirandes Resort, hotel, dovol

E-mail: amirandes-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Hledáte luxusní bydlení na dovolené? Grecotel Amirandes je exklusivní hotel na Krétě. Hotel se nachází 2 km Gouves. V blízkosti Grecotel Amirandes je vzdálené mezinárodní letiště 18 km. Grecotel Amirandes je skvělé.

Web: www.amirandes.cz/

Další související informace

Maia Resort

Maia Resort, hotel, vily – Vilky, které vám poskytnou pěknou míru relaxace, nebo dávku pořádného soukromí. Pohled z jakékoliv části resort vám nabídne krásný výhled na okolí. Vily leží na Seychelách, 25 minut od mezinárodního letiště.

Hotel Dyje v Dačicích

hotel, Dyje, Dačice, Hotel Dyje, ubytování, – Hotel Dyje můžete objevit v městečku zvaném Dačice v okrese Jindřichův Hradec. Jeho poloha je prakticky v centru města (cca 50m od náměstí) takže budete mít všechno takřka "pod nosem". Můžete se u nás ubytovat na 1 noc či zde strávit celou Vaši dovolenou, nebo jen posedět u skleničky lahodného moku a vyzkoušet nějakou z našich nesčetných specialit. Přenocovat u nás můžete v pokojích jedno- dvou- i třílůžkových a to jak bez příslušenství tak i v apartmánech.

Hotel Štikov v Nové Pace

hotel, ubytování, hotel Štikov, ubytování v Nové – Hotel Štikov v Nové Pace se nachází v krásné a klidné krajině na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší a svou polohou vybízí hosty k procházkám, cyklistickým vyjížďkám i pěším výletům do překrásné přírody a okolí. Nabízí pohodlné ubytování v 18 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojích a 1 třílůžkovém pokoji. Vlastní sociální zařízení, sprcha, WC. Z balkonu 2lůžkových pokojů je výhled na okolní lesy a přírodu. Snídaně, obědy a večeře.

Načítání trvalo 3.5796 sekund.