+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GREEN HOUSE v Teplicích

Klíčová slova: GREEN HOUSE,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích.Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmánech. K dipozici je 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet. V našem hotelu se nachází také restaurace, kde se podávají snídaně. V létě je možné po domluvě využít i terasu například ke grilování či jenom posezení. K hotelu náleží také oplocené parkoviště a hotelová garáž. Blízko hotelu se nachází lázeňské sanatorium které je možno také využít.

Web: www.hotel-green-house-v-teplicich.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Lokal Inn v Praze

Hotel Lokal Inn,ubytování v – Hotel nabízí ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích a ve čtyřech apartmánech.Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonen s přímou volbou, internetovou přípojkou, trezorem a minibarem s nabídkou českých produktů. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou.Hotel má prvotřídní českou kuchyni, plzeňské pivo z tanku a stylové ubytování v domě se staletou tradicí.

GREEN INN Hotel v Ostravici

GREEN INN Hotel ,ubytování v Ostravici – Hotel Green Inn je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu a poskytuje svým návštěvníkům fascinující výhledy na beskydské údolí. Komplex šesti budov se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. - více 27 prostorných pokojů vybavených přírodními materiály navodí pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne „právě jste přijeli“. Hotelové pokoje nabídnou ve třech kategoriích komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí.

Načítání trvalo 0.0733 sekund.