+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GREEN HOUSE v Teplicích

Klíčová slova: GREEN HOUSE,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích.Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmánech. K dipozici je 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet. V našem hotelu se nachází také restaurace, kde se podávají snídaně. V létě je možné po domluvě využít i terasu například ke grilování či jenom posezení. K hotelu náleží také oplocené parkoviště a hotelová garáž. Blízko hotelu se nachází lázeňské sanatorium které je možno také využít.

Web: www.hotel-green-house-v-teplicich.fajn-ubytovani.net

Další související informace

GREEN INN Hotel v Ostravici

GREEN INN Hotel ,ubytování v Ostravici – Hotel Green Inn je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu a poskytuje svým návštěvníkům fascinující výhledy na beskydské údolí. Komplex šesti budov se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. - více 27 prostorných pokojů vybavených přírodními materiály navodí pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne „právě jste přijeli“. Hotelové pokoje nabídnou ve třech kategoriích komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí.

Penzion Pístina v Pístině

Penzion Pístina,ubytování v Pístině – Penzion Pístina v Pístnině se nachází v malebné krajině jižních Čech, v CHKO Třeboňsko,Celková kapacita penzionu je 40 lůžek v 17 pokojích, které jsou jedno až pětilůžkové a mají vlastní sociální zařízení .Pokoje penzionu jsou standardně a útulně vybaveny a jen tři pokoje mají společné sociální zařízení. Pokud se rádi díváte na TV, je možné na přání hosta doplnit. Součástí penzionu je malý kemp se základním vybavením pro 5 stanů.V průběhu letní sezóny se mohou hosté během pobytu stravovat formou polopenze a v období mimosezóny pouze ubytování se snídaní. Snídaně jsou podávány formou nabídkových stolů - široký výběr pokrmů. Večeře se skládá ze tří chodů .Penzion má dveře otevřené pro domácí mazlíčky. Fax a internet v objektu je samozřejmostí.

HOTEL HOLIDAY INN BRNO v Brně

HOTEL HOLIDAY INN BRNO,ubytování v – Hotel Holiday Inn Brno se nachází v Brně a poskytuje luxusní ubytování a špičkové kongresové služby.Hotel nabízí ubytování ve 201 dvoulůžkových pokojích s veškerým komfortem, tedy s internetem zdarma, možností přípravy teplého nápoje na pokoji, minibarem, telefonem s přímou provolbou a záznamníkem, se satelitní televizí.Hotel Holiday Inn Brno nabízí stravování v restauraci, kde vám jídlo připraví přímo před vámi.Hotel poskytuje svým zákazníkům vysokorychlostní připojení k internetu pomocí bezdrátové technologie WiFi .Komfortní ubytování se stravováním. Parkování u hotelu.

Načítání trvalo 0.0939 sekund.