+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GREEN HOUSE v Teplicích

Klíčová slova: GREEN HOUSE,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích.Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmánech. K dipozici je 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet. V našem hotelu se nachází také restaurace, kde se podávají snídaně. V létě je možné po domluvě využít i terasu například ke grilování či jenom posezení. K hotelu náleží také oplocené parkoviště a hotelová garáž. Blízko hotelu se nachází lázeňské sanatorium které je možno také využít.

Web: www.hotel-green-house-v-teplicich.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Jak na nákup v USA

nákup v usa amerika dovoz přeposlat z do – Díky značným rozdílům cen v USA a ve zbytku světa se stává nákup v Americe atraktivní a vyhledávaný. Začněte také nakupovat v USA, tento web bude Vašim průvodcem. Najdete zde čerstvé tipy na nákup, návody, prověřené obchody nebo informace o dopravě.

GREEN INN Hotel v Ostravici

GREEN INN Hotel ,ubytování v Ostravici – Hotel Green Inn je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu a poskytuje svým návštěvníkům fascinující výhledy na beskydské údolí. Komplex šesti budov se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. - více 27 prostorných pokojů vybavených přírodními materiály navodí pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne „právě jste přijeli“. Hotelové pokoje nabídnou ve třech kategoriích komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí.

Ubytovna JAKUB v Liberci

Ubytovna JAKUB,ubytování v – Ubytovna Jakub se nachází na Liberci 1 – Starém městě. Centrum města je vzdálené 10 minut chůze od ubytovny.Ubytovna Jakub se nachází v klidném prostředí bez provozu. Na pokojích Vám můžeme nabídnout samostatné WC, sprchu, kuchyňskou linku se spotřebiči (vařič, mikrovlná trouba, nádobí atd.), dále televizi se satelitem, internet a to vše již od 130,-Kč za osobu a noc.Je zde k dispozici parkoviště, které je celý den zamčené a klíče mají k dispozici jen ubytovaní.

Načítání trvalo 2.7399 sekund.