+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

H-Tour cestovní agentura

Klíčová slova: Zájezdy,last minute,čedok,eximtours,Firo-tour.

E-mail: h-tour@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: On-line prodej zájezdů do celého světa českých a německých cestovních kanceláří a tisíce zájezdů last minute. Nabízíme dovolenou v ČR,lázně,chaty a chalupy,eurovíkendy,letenky,okružní plavby. Zajišťujeme zvýhodněné skupinové zájezdy(pobytové,poznávací,lyžařské). Prodej vstupenek TICKET ART vč. organizace skupinových zájezdů na kulturní akce.Přijímáme poukázky SODEXO a poskytneme Vám i další výhody,bonusy a promokódy na slevy.

Web: www.h-tour.cz

Další související informace

MOŘE ZÁJEZDŮ.CZ

last minute,zájezdy,dovolená,first minute – Denně aktualizovaná nabídka last minute. Až 1.000.000 zájezdů od renomovaných CK na jednom místě. MOŘE ZÁJEZDŮ.CZ zastupuje pouze kvalitní, osvědčené a pojištěné CK. Šťastné kolo s last minute zájezdy.

Happy Tip - zájezdy pro školní skupiny

zájezdy, levné zájezdy, pobytové zájezdy, zimní – Pro různě orientované kolektivy sestavíme zájezd na míru dle přesných požadavků a za nejnižší možné ceny, pro školní skupiny nabízíme zájezdy s kompletním servisem za výborné ceny.

Váš cestovní asistent

zájezdy, dovolená, last minute, pobyty u moře, – Vyhledáme pro Vás zájezdy a dovolené do celého světa. Denně aktualizované last minute, pobyty u moře, exotické dovolené, lázně. Nejlepší destinace pro golfovou turistiku, hory, nebo plavbu lodí.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.