+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

H-Tour cestovní agentura

Klíčová slova: Zájezdy,last minute,čedok,eximtours,Firo-tour.

E-mail: h-tour@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: On-line prodej zájezdů do celého světa českých a německých cestovních kanceláří a tisíce zájezdů last minute. Nabízíme dovolenou v ČR,lázně,chaty a chalupy,eurovíkendy,letenky,okružní plavby. Zajišťujeme zvýhodněné skupinové zájezdy(pobytové,poznávací,lyžařské). Prodej vstupenek TICKET ART vč. organizace skupinových zájezdů na kulturní akce.Přijímáme poukázky SODEXO a poskytneme Vám i další výhody,bonusy a promokódy na slevy.

Web: www.h-tour.cz

Další související informace

SUNTRIP.CZ

last minute, dovolena, zajezdy, cestovní kancelář – Specializujeme se na last minute dovolenou, zájezdy od největších českých cestovních kanceláří. Uvádíme konečné ceny. Exotika - Kuba, Dominikánská republika, Srí Lanka, Maledivy, Thajsko, Keňa, Egypt, Turecko, Tunis,Bulharsko, Řecko, Bulharsko a další.

Dovolená

zájezdy, chaty, last minute, zima – Nabízíme aktualizovanou nabídku zájezdů na poslední chvíli (last minute) od spolehlivých cestovních kanceláří do celého světa. Jsme první cestovka, která nabízí kapesné ke každému zájezdu. Svůj zájezd si můžete rezervovat z pohodlí Vašeho domova.

Last Minute zájezdy

zájezdy, Last, Minute, dovolená – Aktuální nabídky zájezdů Last Minute. Souhrn nejaktuálnějších LM nabídek od více než 300 českých cestovních kanceláří. Nabídky pouze pojištěných cestovních kanceláří. Vybírat můžete z cenově zvýhodněných zájezdů do mnoha oblíbených turistických destinací.

Načítání trvalo 0.3527 sekund.