+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HABERMANNOVA VILA v Bludově

Klíčová slova: HABERMANNOVA VILA,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2012

Popis: Habermannova vila se nachází v lázeňské obci Bludov, 4 km od okresního města Šumperka. V prostorech secesní vilky z roku 1920 Vám můžeme nabídnout ubytování v 8 pokojích, z nichž každý má jiný interiér. Každý pokoj je vybaven TV, satelitem, minibarem. Součástí pokoje je koupelna s vanou a WC, jednolůžkové pokoje mají sprchu. Ve všech prostorách vily je k dispozici bezdrátové připojení k internetu - WiFi.Hosté mohou v pensionu pobývat i se svými psími a kočičími miláčky. Snídaně se hostům podávají v jídelně v přízemí. suterénu Habermannovy vily se můžete najíst ve stylové restauraci pro 40 osob.Ubytovaní hosté mohou parkovat svá vozidla ve dvoře pensionu, kde se brána přes noc uzamyká.

Web: www.habermannova-vila-v-bludove.top-ubytovani.eu

Další související informace

Jak na nákup v USA

nákup v usa amerika dovoz přeposlat z do – Díky značným rozdílům cen v USA a ve zbytku světa se stává nákup v Americe atraktivní a vyhledávaný. Začněte také nakupovat v USA, tento web bude Vašim průvodcem. Najdete zde čerstvé tipy na nákup, návody, prověřené obchody nebo informace o dopravě.

Hostel Zelený Strom v Hořovicích

Hotel Zelený strom,ubytování v – Hotel Zelený Strom se nachází ve středočeském městě Hořovice, . Náš hotel Zelený strom disponuje 31 pokoji. Na každém pokoji je WC, sprcha a televize. Hosté mohou využít zdarma uzavřené hotelové parkoviště. Recepce je otevřena nepřetržitě a zajišťuje praní prádla a hotelový sejf.

Hotel Meritum v Praze

HOTEL MERITUM ,ubytování v – Hotel Meritum a stylová restaurace, se nachází v Praze v příjemném a klidném prostředí městské části Prahy 6 - Ruzyně.Všechny pokoje hotelu Meritum v Praze mají vlastní WC, sprchu, minibar, telefon a televizi se satelitními stanicemi .Hotel nabízí možnost navštívit stylovou restauraci U Rychtáře, která se nachází v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. století.Hotel nabízí ubytovaným hostům non-stop hlídané parkoviště,

Načítání trvalo 0.0590 sekund.