+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Háněl Ladislav

Klíčová slova: Hotel u Nádraží Lanžhot

E-mail: hanel.ladislav@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Hotel po rekonstrukci s 42 míst od jara 60 míst možnost ubytování celý autobus na návštěvu viného sklípku s domácí kuchyní vše najdete na našich stránkách, pokoje 2 lužkové až rodiný apartmán s 5 pokoji možnost až 12 osob

Web: www.hotellanzhot.cz

Další související informace

Hotel U HRABĚNKY

Hotel U HRABĚNKY – Hotel se nachází v těsné blízkosti centra. Na historické náměstí je možné dojít příjemnou procházkou kolem rybníka nebo cestami zámeckého parku. V našem hotelu je Vám k dispozici celkem 17 pokojů (38 lůžek). Bowling je součástí areálu hotelu a nabízí 2 moderně vybavené bowlingové dráhy a bar.

Hotel U Zlatého Lva v Havlíčkově Brodě

Hotel U Zlatého Lva,ubytování v Havlíčkově – Hotel U Zlatého lva je situován v historickém centru města Havlíčkův Brod na Havlíčkově náměstí. Hotel U Zlatého lva nabízí deset útulných pokojů s výjmečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní.Každý pokoj má vlastní osobitý styl. Jedinečnou atmosféru pokojů dotváří grafiky Bohuslava Reynka a obrazy Jakuba Schikanedera. Pokoje jsou velmi prostorné a komfortně vybavené. Samozřejmostí televizní přijímač se satelitním příjmem (300 programů) a telefon. K dispozici je Vám také knihovnička s výběrem české a světové beletrie. Lednice na pokoji na přání hosta. Novinkou je od roku 2006 standardní vybavení každého pokoje osobním počítačem s neomezeným přístupem na internet.

Načítání trvalo -97.53 sekund.