+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Happy Tip - zájezdy pro školní skupiny

Klíčová slova: zájezdy, levné zájezdy, pobytové zájezdy, zimní

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2011

Popis: Pro různě orientované kolektivy sestavíme zájezd na míru dle přesných požadavků a za nejnižší možné ceny, pro školní skupiny nabízíme zájezdy s kompletním servisem za výborné ceny.

Web: www.happytip.cz

Další související informace

JEDU.cz

JEDU.cz, zájezdy, individuální, víza, exotika – Klademe důraz na individuální přístup a služby šité na míru. Pořádáme individuální cesty i zájezdy do exotických zemí, vč. last minute zájezdů a firemních cest (USA, Austrálie, Nový Zéland, Asie atd.). Kromě zájezdů obstaráme i víza, letenky a pronájmy aut.

Řecko a řecké ostrovy

Řecko, dovolená, zájezdy, Korfu, Kréta – Spousta informací na dovolenou. Stovky cestopisů, diskuzní fórum, recenze hotelů, tisíce fotografií a mnohem víc. Dovolená v řecku je atraktivní dovolená. U nás získáte opravdu kvalitní informace o řecku

VaTC Honza,s.r.o.

Honza,vodácké zájezdy, půjčovna lodí, Berounka – Specialista na vodní turistiku v Evropě i v České republice. Vodácké zájezdy jak pro rodiny s dětmi tak i pro zdatnější jedince do Francie, Chorvatska, Itálie, Rakouska, Slovenska, Slovinska a Polska. Široká nabídka vodáckých a turistických potřeb. Půjčovna lodí, půjčovna lodí Berounka, Sázava, prodejna vodáckých a turistických potřeb, e-shop.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.