+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Harrachov pension

Klíčová slova: Harrachov,penzion,ubytování,Mumlava,apartmán,wifi

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2011

Popis: Ubytování Harrachov Pension se nachází v jednom z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš a České republiky. Pension nabízí ubytování nedaleko centra Harrachova, poblíž autobusového nádraží, směrem k Mumlavským vodopádům. penzion má dva čtyřlůžkové apartmány, dále tři dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má TV+SAT a vlastní koupelnu se sprchou a WC. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem. Připojení na wifi je zdarma.

Web: www.pension-harrachov-v-harrachove.fajn-ubytovani.com

Další související informace

Botel Racek v Praze

hotel,botel,ubytování,Praha,Vltava,Racek,apartmán – Botel Racek je jedním ze tří pražských botelů. Nabízí jedinečný zážitek ubytování přímo na Vltavě, v komfortním prostředí třípodlažního plovoucího objektu. Botel Racek v Praze se nachází nedaleko centra Prahy u Podolského nábřeží a je určen k celoročnímu hotelovému a restauračnímu provozu. Botel Racek v Praze nabízí romantické ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Všechny pokoje Botelu Racek v Praze jsou zařízeny v elegantně klasickém stylu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem.

Penzion Všeruby ve Všerubech

penzion,Všeruby,ubytování,Domažlice,wifi,apartmán – Všerubský penzion nabízí ubytování na Chodsku na trase Domažlice, Kdyně, Všeruby - hraniční přechod do Bavorského lesa, přímo na rozhraní Šumavy a Českého lesa. Všerubský penzion nabízí za velice solidní ceny ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dvěma apartmány s kapacitou 2 - 4 osoby, jedním třílůžkovým pokojem a jedním dvoulůžkovým pokojem s extra dětským pokojem. Samozřejmostí penzionu ve Všerubech je bezbariérový přístup, na pokojích sociální zařízení,minibar a televize se satelitním vysíláním a WIFI zdarma.

Ubytování Tábor

ubytování Tábor,hotel,ubytovani,rezervace,penzion – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Táboře a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou si u

Načítání trvalo 0.3809 sekund.