+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlídané parkoviště letišt

Klíčová slova: Hlídané parkoviště, letiště, Praha, Ruzyně

E-mail: zaparkujteunas@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2009

Popis: Nabízíme Vám hlídané parkoviště v blízkosti mezinárodního letiště Praha Ruzyně uvnitř areálu s nonstop ostrahou, který je navíc vybaven moderním kamerovým a bezpečnostním systémem. Naše parkoviště je určeno hlavně pro Vás, kteří někam cestujete a chcete mít jistotu, že po návratu najdete svůj automobil v pořádku - nepoškozený a nevykradený. V ceně parkování Vašeho vozu je i odvoz k odletovým terminálům na letiště Praha Ruzyně a při Vašem návratu samozřejmě odvoz zpět na parkoviště až k Vašemu vozu. To vše s našimi zkušenými profesionálními řidiči, v klimatizovaných minibusech a za nejnižší ceny za parkování v Praze.

Web: www.zaparkujteunas.cz

Další související informace

Levné ubytování v Praze

levné, ubytování, praha, v, praze – Nabízíme komplexní služby pro Vaše levné ubytování v Praze s možností jednoduché a rychlé online rezervace. V naší nabídce levného ubytování Praha naleznete jak levné, tak i klasické hotely, penziony a apartmány v samém centru Prahy

Pension Fox v Praze

penzion, FOX, Pension FOX, ubytování, Praha, – Penzion Fox v Praze vám nabízí 11 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkový, a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje pražského penzionu Fox jsou vybavené sprchovým koutem, WC, TV-SAT s LCD a trezorem. Ve všech pokojích penzionu Fox v Praze je zakázáno kouřit, kouřit lze pouze na dvou vyhrazených místech a na zahradě.

Pension Filip v Praze

pension, Filip, ubytování, Praha, pokoje, – Penzion Filip naleznete v klidném prostředí nedaleko Petřína, jediného vrchu v centru Prahy. Penzion tak nabízí široký výhled na panorama Prahy, ale přitom se nachází jen 10 minut MHD od Pražského hradu a cca 15 minut od centra Prahy. Penzion je obklopen rozsáhlou rozmanitou zahradou, kterou můžete využít jako místo odpočinku nebo jako místo přátelského posezení s možností grilování.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.