+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlídané parkoviště letišt

Klíčová slova: Hlídané parkoviště, letiště, Praha, Ruzyně

E-mail: zaparkujteunas@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2009

Popis: Nabízíme Vám hlídané parkoviště v blízkosti mezinárodního letiště Praha Ruzyně uvnitř areálu s nonstop ostrahou, který je navíc vybaven moderním kamerovým a bezpečnostním systémem. Naše parkoviště je určeno hlavně pro Vás, kteří někam cestujete a chcete mít jistotu, že po návratu najdete svůj automobil v pořádku - nepoškozený a nevykradený. V ceně parkování Vašeho vozu je i odvoz k odletovým terminálům na letiště Praha Ruzyně a při Vašem návratu samozřejmě odvoz zpět na parkoviště až k Vašemu vozu. To vše s našimi zkušenými profesionálními řidiči, v klimatizovaných minibusech a za nejnižší ceny za parkování v Praze.

Web: www.zaparkujteunas.cz

Další související informace

Parkování u letiště Ruzyn

Parkování, letiště, ruzyně, Praha – Parkování u letiště Ruzyně. Nonstop hlídané. Parkoviště je pojištěno - pojištění proti živelným pohromám, vandalismu, krádeži a poškození vozidla na parkovišti v ceně parkovného. Přeprava k terminálu a zpět v ceně parkovného.

Hotel Brilliant v Praze

Hotel, Brilliant, Praha, Palmovka, Prosek, – Hotel Praha Briliant je situován na klidném místě s výhledem na Prahu a přesto v dosahu metra C Prosek (1 stanice bus) či metra B Palmovka (2 stanice bus). Studentům a hostům nabízíme příjemné ubytování za sympatické ceny. TV na pokojích, k dispozici je také společná kuchyňka. Parkoviště pro hotelové hosty zdarma + stání pro 2 autobusy. Hotel Praha Briliant*** nabízí ubytování v klidné části Prahy 9 s velmi dobrým spojením do centra Prahy.

Hotel Florentia Boat hotel

boat, hotel, Florentina, ubytování, Praha, centrum – Hotel Florentina Boat v Praze je tříhvězdičkový hotel, který se nachází téměř v centru města. Pražský hotel Florentina Boat je první plovoucí hotelovou lodí kotvící v centru Prahy. Dlouho se nerozmýšlejte o pobytu, jelikož hotel Florentina Boat v Praze bude pro Vás správnou volbou.

Načítání trvalo 0.3489 sekund.