+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hochficht ubytování

Klíčová slova: Hochficht ubytování

E-mail: e-sekac@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2010

Popis: Hotel JESTŘÁBÍ *** se nachází v atraktivním a turisticky v jednom z nejvyhledávanějších míst České republiky. Leží v místech největší vodní plochy lipenského jezera v nadmořské výšce cca 730 m n. m.

Web: www.sumava-hochficht.cz/

Další související informace

Levné letenky Řím

letenky, letenka, Řím, Praha, ubytování – Řím je největší město Itálie a patří mezi nejkrásnější města světa, protože si zde můžete prohlédnout celou řadu zajímavých historických míst a památek. Řím je velice romantické město, kde se bude každý zamilovaný pár cítit jako doma. Protože se Řím nachází od České republiky poměrně daleko, doporučujeme vám, abyste si u nás koupili letenky Řím a letěli tam letadlem, jelikož je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může nabídnout mnoho výhod, které určitě oceníte.

Levné letenky Bratislava

letenky, letenka, Bratislava, Praha, ubytování – Bratislava je hlavní město a také největší město našeho sousedního státu, Slovenska. Každý turista, který do tohoto města vyrazí, zde může navštívit celou řadu zajímavých míst, která ho uchvátí. Ani po několika dnech se tak v Bratislavě rozhodně nebudete nudit. Do Bratislavy je nejvýhodnější letět letadlem, protože letadlo vám oproti autu nebo autobusu může nabídnout mnoho výhod. Letadlo je také bezpečnější dopravní prostředek než je právě auto nebo autobus.

Hotel N ve Znojmě

hotel, ubytování, hotel N, ubytování ve Znojmě, – Hotel N se nachází v Příměticích mimo rušné centrum zahlcené automobily, avšak od historické části Znojma je pouze 10 minut běžnou chůzí. Od česko-rakouského hraničního přechodu Hatě je pak vzdálen 15 kilometrů. Velkou předností hotelu N je jeho přímé propojení s unikátním Křížovým sklepem z poloviny 18. století. Tento sklep se řadí k největším křížovým sklepům na světě. Kromě tohoto unikátu nabízí Přímětice ještě jednu nebývalou podívanou. Na místní faře sestrojil v roce 1754 farář a badatel Prokop Diviš svůj bleskosvod - předchůdce dnešního hromosvodu. Jeho věrná kopie je stále vyhledávanou turistickou atrakcí.

Načítání trvalo 1.6787 sekund.