+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hochficht ubytování

Klíčová slova: Hochficht ubytování

E-mail: e-sekac@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2010

Popis: Hotel JESTŘÁBÍ *** se nachází v atraktivním a turisticky v jednom z nejvyhledávanějších míst České republiky. Leží v místech největší vodní plochy lipenského jezera v nadmořské výšce cca 730 m n. m.

Web: www.sumava-hochficht.cz/

Další související informace

ubytování Lipno

Ubytování Lipno – Ubytování Lipno - penzion u privozu. V našem rodinném Penzionu U Přívozu Vás kdykoli rádi uvítáme. Noci u nás můžete strávit v některém z pokojů, či apartmánů. Pro spojení se světem je po celém penzionu k dispozici Wi-fi síť.

Penzion Siesta

Penzion Siesta, penzion, ubytovani – Valtický penzion Siesta se nachází 800 metrů od centra města a na okraji památkového areálu zapsaného v seznamu UNESCO. Nabízí ubytování v 11 jednolůžkových až třílůžkových pokojích dohromady s 27 lůžky a 7 přistýlkami. Auto odstavíte na parkovišti ve dvoře, po celé budově se bezdrátově připojíte k internetu. Zaplatit můžete i platební kartou. K penzionu patří zahrada, letní terasa, dětský koutek, víceúčelové hřiště pro pétanque či ruské kuželky, velké přírodní ohniště, stolní tenis a kolárna pro úschovu kol.

Horská chata U Sněhuláka

Horská chata U Sněhuláka, penzion, ubytovani – Při rekonstrukci našeho penzionu jsme kladli důraz především na šumavskou tradici, proto je každý pokoj laděn do své barvy a má ve výbavě historickou skříň. Večer ulehnete do pravého českého kanafasu. Horská chata U Sněhuláka má přízemí a podkroví – v přízemí na vás čekají 3 pokoje, dále pak tu máme společnou kuchyňku a společenskou místnost.

Načítání trvalo 0.0829 sekund.