+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hochficht ubytování

Klíčová slova: Hochficht ubytování

E-mail: e-sekac@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2010

Popis: Hotel JESTŘÁBÍ *** se nachází v atraktivním a turisticky v jednom z nejvyhledávanějších míst České republiky. Leží v místech největší vodní plochy lipenského jezera v nadmořské výšce cca 730 m n. m.

Web: www.sumava-hochficht.cz/

Další související informace

Levné letenky Split

letenky, letenka, Split, Praha, ubytování – Split je druhé největší město Chorvatska (hlavním a největším městem Chorvatska je Záhřeb). Split se nachází ve střední Dalmácii na chorvatském pobřeží Jaderského moře, a tak je ideálním cílem pro mnoho turistů, kteří chtějí vyrazit na svou dovolenou k moři. Můžete se zde koupat v moři nebo opalovat na pláži. Samotný Split je velice zajímavé město, a tak když už vás nebude bavit opalování a koupání, můžete vyrazit do centra města, kde se nudit rozhodně také nebudete.

Penzion Centrum

Penzion Centrum, penzion, ubytovani – Penzion Centrum leží v klidném historickém středu města Kutná Hora. Náš penzion je otevřen po celý rok a nabízí 14 - 16 lůžek v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V letních měsících zpříjemní pobyt zahradní posezení. Zajištěno je také parkování přímo ve dvoře penzionu. Penzion Centrum nabízí příjemný pobyt v domácím stylu a klidném a tichém prostředí. stravování. Dle dohody je možné objednat snídaně nebo polopenze.

Penzion Nevada v Písku

penzion, ubytování, penzion Nevada, ubytování v – Penzion Nevada v Písku nabízí levné ubytování a najdete jej v klidové části historického města 300 m od řeky Otavy, 300 m od náměstí a 150 m od plaveckého bazénu. Nabízí 3-5lůžkové pokoje. Celková kapacita ubytování je 40 lůžek. WC a sprchy jsou k dispozici ve společných prostorách. Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro TV příjem. Bar s 80 místy k sezení je denně otevřený od 16:00 do 02:00. Pro pobavení k dispozici kulečník, šipky a dále herní a výherní automaty.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.