+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOLEČKOVA APARTMENTS v Praze

Klíčová slova: HOLEČKOVA APARTMENTS,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2012

Popis: Moderní dům uprostřed historické části Smíchova nabízí k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu luxusní, kompletně vybavené apartmány a studia.Luxusní, prostorné apartmány jsou vybavené s ohledem na maximální pohodlí. Apartmány typu DeLuxe mají navíc velkou terasu. Všechny mají vlastní sociální zařízení a plně vybavenou koupelnu .Dále jsou k dispozici plně vybavené kuchyně se všemi důležitými spotřebiči.Po celém domě funguje připojení na internet wifi, k výbavě dále patří satelitní televize, DVD a CD přehrávač a trezor. Recepce zajistí i některé služby – uskladnění osobních věcí, praní osobního prádla ve společné prádelně, přípravu snídaní atd.Dům má vlastní garaže, parkování je možné i na ulici před domem.

Web: www.apartman-holeckova-apartments-v-praze.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

Jak na nákup v USA

nákup v usa amerika dovoz přeposlat z do – Díky značným rozdílům cen v USA a ve zbytku světa se stává nákup v Americe atraktivní a vyhledávaný. Začněte také nakupovat v USA, tento web bude Vašim průvodcem. Najdete zde čerstvé tipy na nákup, návody, prověřené obchody nebo informace o dopravě.

Penzion Pokorný v Jablonci nad Nisou

Penzion Pokorný,ubytování v Jablonci nad – Penzion nabízí 17 lůžek v 7 pokojích, 6 samostatných garáží, salonek, kuchyňku pro potřeby hostů vařič, konvice, překapávač, lednice, venkovní kryté posezení, zahradní posezení, , WC, sprcha na pokojích, WiFi, televize ze satelitními stanicemi na pokojích. Snídaně jsou v ceně ubytování. V dosahu několika minut pěšky se nachází řada restaurací a pizzerií .Garáž zdarma.

BalonCentrum Břestek v Buchlovicích

BalonCentrum Břestek ,ubytování v – Penzion se nachází v podhůří Chřibů přibližně 10km od okresního města Uherského Hradiště. Nabízí možnost rozmanitých akcí od soukromých dovolených, oslav, svateb až po firemní akce jako teambuilding a prezentace. Spolu s ubytováním v blízkosti krásné a klidné přírody je ideálním místem pro lety horkovzdušným balonem, kde největšího provozovatele v České Republice máte přímo pod "nosem".Kapacita pensionu je 20 lůžek s možností 8 přistýlek. O váš apetit se velmi rádi postaráme v naší restauraci BalonCentrum s nabídkou tradiční české kuchyně, ale i zážitkové gastronomie.

Načítání trvalo 2.6008 sekund.