+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Holiday4kids.sk - Dovolen

Klíčová slova: dovolenka, hotel, hotely, deti, bábätká, detské

E-mail: info@fun4kids.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Dovolenka pre rodiny s deťmi, tie najlepšie baby friendly hotely s detským kútikom, animáciami, priateľské k deťom a bábätkám.

Web: www.holiday4kids.sk

Další související informace

Trogir, Čiovo, Chorvatsko

trogir, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Trogirské riviére. Město rozprostírající se částečně na pevnině a částečně na ostrově Čiov, má bohatou historii a mnoho památek. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře za přijatelnou cenu.

Split, Chorvatsko

split, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Splitské riviére. Město je kombinací historických památek, divadel, kin, restaurací, nákupních center a mnohých nočních klubú. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Omiš, Chorvatsko

omiš, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Omišské riviére. Omiš je moderní turistické centrum s bohatou historií. Nabízí se množství oblázkových a díky řece Cetina i písečných pláží. Apartmány přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.