+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Holidaycheck

Klíčová slova: recenze, fotografie, videa, hotel

E-mail: info@holidaycheck.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2010

Popis: Nezávislý cestovatelský informační portál pro recenze hotelů a lodí, fotografie a videa z cest od turistů a cestovatelů s vlastní cestovatelskou komunitou. Informace o destinacích na celém světě. Online rezervace hotelů.

Web: www.holidaycheck.cz

Další související informace

DESIGN HOTEL NOEM ARCH

DESIGN HOTEL NOEM ARCH – Nově otevřený Design Hotel Noem Arch v Králově Poli v Brně, jehož stavba má budit dojem zakotvené lodi v přístavu, je vhodný jak pro individuální, tak i pro skupinovou klientelu a nabízí širokou škálu služeb: • nadčasovou restauraci s mezinárodní gastronomií • ubytování v 18 útulných pokojích navržených ve stylu lodních kajut • víceúčelový konferenční prostor Show Lounge (až 150 míst v divadelním uspořádání) • exkluzivní Sky Lounge (30 míst) pro menší privátní jednání • útulný Cocktail Bar & Lounge Podpalubí (50 míst) • sezónní Summer Patio (70 míst), 2 moderní golfové simulátory ProTee, příjemné USSPA Wellness Po „nalodění“ do našeho strong>Design Hotelu se o Vás bude starat profesionální team zaměstnanců, který splní veškeré Vaše požadavky a přání. Design Hotel Noem Arch Vám nabízí k ubytování 12 originálních posádkových lodních dvoulůžkových kajut.

Kinobox.cz

Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, – Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.