+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hong Kong ve zkratce

Klíčová slova: Hong Kong, ubytování Hong Kong, letenky Hong Kong

E-mail: azhongkong@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2013

Popis: Hongkong - zvláštní administrativní oblast Čínské lidové republiky, jak zní oficiální název této bývalé britské kolonie, se nachází ve východní Asii na jižním pobřeží Číny. Informace o dovolené v Hong Kongu naleznete na našich stránkách.

Web: www.azhongkong.cz/

Další související informace

Penzion Pod Panským vrche

Penzion Pod Panským vrchem, penzion, ubytování – Ubytování je poskytováno ve čtyřech dvou až čtyřlůžkových pokojíc se sprchovým koutem a WC s možností přistýlky.Pokoje o rozměrech cca 35m2 zajišťují komfortní ubytování i při dlouhodobých lázeňských pobytech. Jsou vybaveny všemi standardními prvky včetně kuchyňské linky umožňující vaření. Kuchyňská linka je vybavena lednicí se základními potravinami ( máslo,sýr, šunka, vejce, marmeláda a nápoji -alkoholické i nealkoholické), vařičem, rychlovarnou konvicí, a nádobím včetně hrnců.

Kouzelný Řím za pár dní

letenky Řím, levné letenky Řím, ubytování Řím, poz – Řím je velmi oblíbeným cílem turistů už po celá staletí. Nenabízí sice bohužel nádherné pláže u teplého azurového moře, ani zimní radovánky v Alpách, jako jiné části Itálie, i tak patří ale k nejvíce vyhledávaným oblastem.

Dublin-letenky, ubytování

Dublin, ubytování Dublin, letenky Dublin – Dublin, překrásné irské hlavní město, je ideálním místem pro návštěvu. Najdete zde množství úchvatných historických a církevních památek. Vyrazit sem můžete například v rámci oblíbených eurovíkendových zájezdů.

Načítání trvalo 0.0811 sekund.