+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hong Kong ve zkratce

Klíčová slova: Hong Kong, ubytování Hong Kong, letenky Hong Kong

E-mail: azhongkong@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2013

Popis: Hongkong - zvláštní administrativní oblast Čínské lidové republiky, jak zní oficiální název této bývalé britské kolonie, se nachází ve východní Asii na jižním pobřeží Číny. Informace o dovolené v Hong Kongu naleznete na našich stránkách.

Web: www.azhongkong.cz/

Další související informace

Levné letenky Hong Kong

letenky, letenka, Hong, Kong, Praha, ubytování – Hong Kong je čínské město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře. Hong Kong je významné ekonomické a obchodní centrum. Patří mezi nejhustěji osídlené oblasti světa. V Číně patří Hong Kong rozhodně mezi města největší a také mezi města nejzajímavější. Ani po několika dnech se tak zde nebudete nudit. Kupte si u nás tedy letenky Hong Kong a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může nabídnout mnoho výhod, které oceníte.

Hotel Bohemia

Hotel Bohemia, hotel, ubytovani – V klidné části Jičína najdete hotel Bohemia s vyhlášenou restaurací U dávných lásek. Hotel Bohemia nabízí 12 moderně zařízených pokojů s celkovou kapacitou 27 stálých lůžek, s možností až 12 přistýlek. V celé budově lze zdarma využít bezdrátového připojení k internetu. U hotelu je parkoviště, které se na noc zamyká.

Dovolená ve Vietnamu

Vietnam, ubytování Vietnam, letenky Vietnam, Hanoj – Vietnam je okouzlující, tajuplná a exotická země, která turistů může nabídnout jak odpočinek na dlouhých písčitých pláží, tak aktivní dovolenou strávenou poznáváním zdejších historických památek a přírodních zajímavostí.

Načítání trvalo 3.7993 sekund.