+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hong Kong ve zkratce

Klíčová slova: Hong Kong, ubytování Hong Kong, letenky Hong Kong

E-mail: azhongkong@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2013

Popis: Hongkong - zvláštní administrativní oblast Čínské lidové republiky, jak zní oficiální název této bývalé britské kolonie, se nachází ve východní Asii na jižním pobřeží Číny. Informace o dovolené v Hong Kongu naleznete na našich stránkách.

Web: www.azhongkong.cz/

Další související informace

Penzion a restaurace U Tkadlen v Jindřichově Hradci

Penzion a restaurace U Tkadlen, ubytování v – Penzion u Tkadlen se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky.Penzion u Tkadlen poskytuje ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 61 lůžek. Součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling. Naši hosté mohou zdarma využívat parkoviště v uzavřeném areálu. Pro rekreaci a sportovní vyžití je k dispozici půjčovna kol a lodiček.

Srí Lanka - čajová velmoc

Srí Lanka, ubytování Srí Lanka, letenky Srí Lanka – Ostrov Srí Lanka, dřívější Cejlon, se do podvědomí mnoha osob zapsal jako čajová velmoc, kterou především proslavil vynikající černý čaj. Užitečné informace o dovolené v této zemi naleznete na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 3.5740 sekund.