+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HopOn HopOff Praha

Klíčová slova: praha, autobus, hopon hopoff, okružní jízda

E-mail: info@hopon-hopoff.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2012

Popis: Zažijte Prahu jinak a vyzkoušejte tento jedinečný způsob dopravy v pražských ulicích. Tři různé okruhy Vám umožní pohodlnou přepravu po městě s možností neomezených nástupů a výstupů, a to po celých 48 hodin! Po celou dobu jízdy Vám bude v autobuse k dispozici asistent, která Vám odpoví na Vaše případné dotazy, a u které si budete moci zakoupit jízdenku do našich HOP ON – HOP OFF autobusů. Trasa A downtown je navíc vybavena sluchátky s audio nahrávkami o Praze ve 22 světových jazycích. V ceně jízdenky je také 1 hodinová plavba výletní lodí.

Web: www.hopon-hopoff.cz

Další související informace

Levné letenky Chile

letenky, Chile, Praha, levné, ubytování – Chile, to je opravdu moc hezká jihoamerická země, která se navíc nachází u moře, a tak si zde najdou své i ti, kteří míří do Chile za koupáním v moři nebo opalováním na pláži. Pokud tedy chcete do Chile letět, kupte si u nás letenky Chile a leťte do této jihoamerické země letadlem, protože jiný dopravní prostředek vás tam nedostane tak rychle jako letadlo. Letadlo je navíc mnohem komfortnější než ostatní dopravní prostředky, a tak si cestu do Chile rozhodně užijete.

Levné letenky Argentina

letenky, Argentina, Praha, levné, ubytování – Pokud se na svojí další dovolenou chystáte do Argentiny, kupte si u nás letenky Argentina a leťte tam letadlem, protože je to rozhodně nejlepší způsob dopravy. Tato jihoametrická země je navíc moc hezká, a tak své koupi nebudete rozhodně litovat. Letadlo vás do Argentiny dopraví ze všech dopravních prostředků rozhodně nejbezpečněji. Letadlo je také mimo jiné mnohem rychlejší než jiné dopravní prostředky, a tak ušetříte spoustu času, který budete moci využít pro svoji zábavu.

Outdoorové boty Garmont

outlet, praha, modrany, modřany, sport, factory ou – Factory Outlet prodejna a e-shop nabízí kvalitní steetovou, turistickou, sportovní a outdoor obuv od značek Nike, Puma, Adidas, Garmont, Hi-Tec, Head ad. Dále pantofle i sandále pro letní sezónu. 50% i vyšší slevy na všechno zboží.

Načítání trvalo -96.59 sekund.