+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HopOn HopOff Praha

Klíčová slova: praha, autobus, hopon hopoff, okružní jízda

E-mail: info@hopon-hopoff.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2012

Popis: Zažijte Prahu jinak a vyzkoušejte tento jedinečný způsob dopravy v pražských ulicích. Tři různé okruhy Vám umožní pohodlnou přepravu po městě s možností neomezených nástupů a výstupů, a to po celých 48 hodin! Po celou dobu jízdy Vám bude v autobuse k dispozici asistent, která Vám odpoví na Vaše případné dotazy, a u které si budete moci zakoupit jízdenku do našich HOP ON – HOP OFF autobusů. Trasa A downtown je navíc vybavena sluchátky s audio nahrávkami o Praze ve 22 světových jazycích. V ceně jízdenky je také 1 hodinová plavba výletní lodí.

Web: www.hopon-hopoff.cz

Další související informace

Levné letenky Řecko

letenky, Řecko, Praha, levné, ubytování – Chcete si udělat parádní a nádhernou dovolenou v Řecku? A už jste přemýšleli nad tím, jak se asi do Řecka dopravíte? Pojedete tam autem nebo snad autobusem? To bychom vám nedoporučovali, protože nejlépe se tam cestuje letadlem. Letadlo je totiž nejkomfortnější dopravní prostředek. Díky letadlu se navíc do Řecka dostanete během pár hodin, kdežto jiným dopravním prostředek byste tam cestovali hodně dlouhou dobu, Kupte si u nás tedy letenky Řecko a leťte tam letadlem.

Agentura Hotely v Praze

Hotely v Praze, hotely Praha, rezervace hotelu, – Hotely v Praze, nabídka ubytování a hotely v Praze ve standardu 2* až 5*. Levné hotely v Praze se slevou za online ceny a v lastminute nabídce. Rezervace ubytování s platbou až přímo na hotelové recepci.

Bytový textil Praha

Bytový textil Praha, bytový textil, bytovy textil – Bytový textil Praha: žaluzie, japonské stěny a rolety, bytový textil, zajistíme kompletní návrhy i realizace interiéru. Bytový textil do interiéru, do hotelu či pensionu ( inovace, nové trendy, design a kvalita ), bytový textil pro výjimečný styl. Pro ty, kteří chtějí něco výjimečného.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.