+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hora Říp

Klíčová slova: říp,roudnice nad labem,praotec čech

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2012

Popis: Hora Říp je známý čedičový vrchol vzdálený asi 5 km od Roudnice nad Labem. Říp zaujímá významné místo v českých dějinách. Podle pověsti na Říp vystoupil bájný praotec Čech, když se svojí družinou dorazil na území českého státu.

Web: horarip.eu

Další související informace

Ubytování v chatě v Krkonoších

penzion Paseky nad Jizerou, ubytování Paseky nad J – Krásnou dovolenou v západním cípu Krkonoš určitě stojí zato strávit, jelikož naše nejvyšší pohoří je schopno nabídnout obrovské množství možností využití volného času. Najít si zde může to své prakticky každý člověk.

Penzion u Jezu

Penzion U jezu ,ubytování Klášterec nad – Penzion "U jezu" se nachází na pravém břehu řeky Ohře u bývalého brodu přímo naproti kláštereckému zámku.Celková kapacita je 20 lůžek v 9 pokojích. V budově je 8 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. Společenská místnost s kapacitou 40 míst a dobře vybavená kuchyňka.Ubytování se snídaní.Celý objekt je oplocen včetně parkoviště.V okolí Klášterce najdete nespočet turistických cest i cyklostezek, nabízí se Vám možnost rybařit, houbařit.

Hotel Podhrad v Hluboké nad Vltavou

Hotel Podhrad,ubytování v Hluboké nad – Hotel Podhrad,certifikovaný, stylový, romantický, wellness hotel v samotném centru města Hluboká nad Vltavou.Komfortní ubytování v 70 pokojích, 4 luxusní apartmá a 1 pokoj pro handicapované o celkové kapacitě 167 lůžek WI-FI internet zdarma 2 hotelová kamerově monitorovaná bezplatná parkoviště, uzamykatelná garáž pro motocyky a kola Klimatizovanou restauraci s kapacitou 80 míst, salonek 30 míst, zasedací místnost s kapacitou 80 míst (dle uspořádání) a venkovní terasu s kapacitou 40 míst a atrium v 1 patře pro 35 míst Relax a wellness centurm v objektu hotelu s bazénem s protiproudem, saunou, infrasaunou, whirpoolem .

Načítání trvalo 0.0576 sekund.