+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hora Říp

Klíčová slova: říp,roudnice nad labem,praotec čech

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2012

Popis: Hora Říp je známý čedičový vrchol vzdálený asi 5 km od Roudnice nad Labem. Říp zaujímá významné místo v českých dějinách. Podle pověsti na Říp vystoupil bájný praotec Čech, když se svojí družinou dorazil na území českého státu.

Web: horarip.eu

Další související informace

Hlídání dětí v Ústí n.L.

hlídání dětí, hlídání dětí v ústí nad labem – Dlouhodobé i krátkodobé hlídání dětí v rodinách v Ústí nad Labem i blízkém okolí Vám nabízí naše Agentura Cipísek. Proč zvolit nás k hlídání dětí? Profesionálně vybíráme pečovatelky na základě jejich prověření, zkušeností a testování. Zákazníku poskytneme nepřetrživý servis ohledně zajištení náhrad za nemocnou pečovatelku nebo poradenství při otázkách spojených s péčí o dítě. Jsme pojištěni pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku v domácnosti. V průběhu hlídání se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Penzion U Lípy v Suchdole nad Lužnicí

Penzion U Lípy,ubytovani v Suchdole nad – Útulný rodinný penzion s celoroční provozem nabízí dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, maximální kapacita je 21 osob. Snídaně v podobě švédských stolů v prostorné jídelně. Jídelna slouží jako společenská místnost (TV, gramofon, CD přehrávač, video, internet, knihovnička, stolní hry), výčep a kuchyňka. K dispozici je terasa s možnost grilování a posezení u ohýnku, stolní tenis, šipky, petang.V areálu penzionu je dostupné parkoviště pro hosty a úschovna kol a lodí. Nabízíme možnost půjčení kol, lodí, tenisových a volejbalových kurtů. Pro domácí miláčky se najde místo vždy.

Hradní Bašta v Bečově nad Teplou

Hradní Bašta,ubytování v Bečově nad – Hotel Hradní Bašta Bečov nad Teplou.Rodinný penzion, jehož součástí je i nově zrekonstruovaná budova z roku 1761. Výhodná je i jeho poloha v těsném sousedství gotického hradu a renesančního zámku.Penzion poskytuje ubytování v 16 pokojích s kapacitou 48 lůžek. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a rodinné pokoje pro čtyři osoby se samostatnými ložnicemi. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem a pevným, či bezdrátovým připojením na internet.Obě restaurace, horní i dolní, nabízí široký výběr jídel převážně tradiční české kuchyně. V letních měsících fungují i tři terasy s výhledem na hrad i zámek, okolní lesy či městské náměstí

Načítání trvalo 2.7574 sekund.