+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hora Říp

Klíčová slova: říp,roudnice nad labem,praotec čech

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2012

Popis: Hora Říp je známý čedičový vrchol vzdálený asi 5 km od Roudnice nad Labem. Říp zaujímá významné místo v českých dějinách. Podle pověsti na Říp vystoupil bájný praotec Čech, když se svojí družinou dorazil na území českého státu.

Web: horarip.eu

Další související informace

Borovinka v Bystřici nad Pernštjnem

Borovinka,ubytování v Bystřici nad Pernštjnem – Areál se nachází za obcí Domanín, vzdálené cca 4 km od Bystřice n.P., nedaleko Nového Města na Moravě.Rekreační areál Borovinka se nachází v poklidném prostředí Českomoravské Vysočiny. Areál je postaven nad rybníkem u lesa. Ideální pro rodiny s dětmi. Areál nabízí 28 lůžek a 25 přistýlek v 10 pokojích či apartmánech.Nekuřácké prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Pořádání rekreačních pobytů, školení a seminářů, rodinných oslav a svatebních hostin.Restaurace je otevřena nejen pro ubytované hosty, ale v době sezóny také pro ostatní návštěvníky. Pro ubytované hosty zajišťuje polopenzi i plnou penzi,

Pension Samohel v Rokytnici nad Jizerou

Pension Samohel ,ubytování v Rokytnici nad – Rodinný Penzion Samohel v Rokytnici nad Jizerou leží v klidném místě ve středu sportovního centra Krkonoš.Rodinný Penzion Samohel má k dispozici 9 útulně zařízených pokojů s kapacitou 35 lůžek.Všechny pokoje jsou vybaveny kvalitním masivním nábytkem z přírodního dřeva, mají vlastní příslušenství s koupelnou a moderním sprchovým koutem.Samozřejmostí každého pokoje je barevná TV se SAT programy. Rodinný Penzion Samohel nabízí ubytování se snídaní, polopenzí i plnou penzí. Jídla jsou podávána ve stylové restauraci s barem,V blízkosti penzionu se nachází řada kvalitních sjezdovek, běžkařských zimních tras a lyžařských areálů.

Stěhování Pepek

stěhování, Ustí nad Labem, vyklízení, přeprava – Stěhovací služba a nákladní doprava. Nabízíme kompletní stěhovací služby pro byty, domy, kanceláře, firmy, školy, školky a jiné. Rozvoz zakoupeného zboží, montáž a demontáž nábytku. Stěhování Pepek.

Načítání trvalo 2.7602 sekund.