+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Meluzína

Klíčová slova: Ubytování, bydlení, klínovec, krušné hory,

E-mail: melusine@melusine.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2009

Popis: Kompletně nově rekonstruovaná vila I. kategorie nabízí ubytování ve třech plně vybavených apartmánech s halou a koupelnou s WC, lyžárnou a vlastním parkovištěm v obci Háj pod Klínovcem. Lyžařský areál vzdálen necelé 2 km. Perfektní místo pro Vaši letní i zimní dovolenou v Krušných horách.

Web: www.melusine.cz

Další související informace

Hotel Sport ve Svobodě nad Úpou

Hotel Sport,Svoboda nad Úpou,ubytování, – V dolní patře Hotelu je umístěna restaurace a v horní části hotelu jsme pro vás připravili levné ubytování, jak pro rodiny, tak i pro montážní dělíky. Vaříme u nás klasickou českou kuchyni za příjemné ceny.V blízkosti hotelu jak v létě, tak i zimně najdete mnoho zábavy .Hotel je v blízkosti vlakového a autobusového nádraží. nachází v Krkonoších 3 km od Jánských lázní a 2 km od Mladých Buků.

Českemsnámi.cz - ubytová

ubytování, web kamery, webkamery, jizerské hory, – Hledáte ubytování, tip na výlet? Nevíte, kam zajít na oběd, večeři nebo kde si zasportovat? Portál Českemsnámi.cz Vám nabízí katalog ubytování s kontakty na poskytovatele, přímé odkazy na restaurace, hospody, pizzerie, sportoviště, muzea, kina, divadla..

Načítání trvalo 0.0624 sekund.