+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Tama

Klíčová slova: Horská, chata, Tama,

E-mail: vvvanicek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Horská, turistická, roubená chata na slunečné stráni v areálu sjezdovky ve Velké Úpě. Ideální pro rodinnou dovolenou či školy v přírodě, tak firemní akce. Horská, turistická, roubená chata na slunečné stráni v areálu sjezdovky ve Velké Úpě. Ideální pro rodinnou dovolenou či školy v přírodě, tak firemní akce.

Web: www.chatatama.cz

Další související informace

Pension Vlasta Macounová v Chebu

Pension Vlasta Macounová, Cheb, ubytování, – K ubytování je připravený apartmán pro čtyři osoby s kuchyní včetně jídelny, koupelnou, obývacím pokojem (2 postele) a ložnicí (2 postele). Do vybavení apartmánu dále patří: TV, satelit, rádio, sporák a lednice. Kuchyně je plně vybavena.Můžete si objednat snídani. Hosté apartmánu si mohou své jídlo připravit v plně vybavené kuchyni. Další možnosti stravování nabízí i nedaleké centrum města.

Hotel Lux v Banskej Bystrici

kotel,lux,ubytování, restaurace, – Hotel Lux Banská Bystrica má už 40 ročnú tradíciu a odvtedy patrí medzi miesta, kde sa stretávajú ľudia z rôznych sfér. Hotel Lux Banská Bystrica sa pre mnohých stal druhým domovom. Hotel Lux ponúka kvalitné personál a osobný prístup k hosťom, ktorí sa vďaka tomu radi vracajú späť.

Wellness-pobyty - lázeně a wellness

wellness pobyty, wellness, wellness hotely, – Wellness pobyty v nejhezčích lázeňských a wellness lokalitách Čech, Moravy a Slovenska najdete na Wellness-pobyty.cz. V naší nabídce wellness pobytů nechybí oblíbené Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Luhačovice, Poděbrady nebo wellness hotely v další zajímavých lokalitách!

Načítání trvalo 0.0626 sekund.