+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horská chata Tama

Klíčová slova: Horská, chata, Tama,

E-mail: vvvanicek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Horská, turistická, roubená chata na slunečné stráni v areálu sjezdovky ve Velké Úpě. Ideální pro rodinnou dovolenou či školy v přírodě, tak firemní akce. Horská, turistická, roubená chata na slunečné stráni v areálu sjezdovky ve Velké Úpě. Ideální pro rodinnou dovolenou či školy v přírodě, tak firemní akce.

Web: www.chatatama.cz

Další související informace

Ubytování Broumovsko - ch

ubytování, broumovsko, chata, rekreace, božanov – Chcete-li kvalitní ubytování v klidné lokalitě a krásné přírodě chráněné krajinné oblasti pod vrchem Koruna na Broumovsku navštivte naše stránky. V přízemí kuchyňský kout s dvouplotýnkovým el.vařičem, dřez se studenou vodou, rychlovarná konvice, lednička, veškeré nádobí a příbory pro 6 osob. Máme zde pěknou přírodu, turistické tratě a cyklotrasy, klid a pohodu. Velice se těšíme na Vaši návštěvu!

Hotel Lahofer ve Znojmě

hotel, Hotel LAHOFER, LAHOFER, ubytování, Znojmo, – Hotel LAHOFER vznikl přestavbou kulturní památky ze 14. století do současné, moderní podoby, kde však kouzlo staré doby přetrvává. Nachází se přímo v centru města Znojma. Našim hostům nabízíme moderně zařízené pokoje, jejichž součástí je internet, minibar, trezor, TV, fén a klimatizace. Hotel má vlastní parkoviště a je NEKUŘÁCKÝ.

Penzion Kostnický dům v Táboře

penzion, ubytování, Tábor, Kostnický dům, pokoje, – Útulné ubytování v Táboře na jihu Čech v historickém Kostnickém domě, který byl v roce 1994 přebudován na pension. Hlavní předností pensionu Kostnický dům č. p. 220, jednoho z nejhezčích a nejvzácnějších táborských objektů, je jeho ideální poloha. Pension leží na hlavní přístupové cestě do historického jádra Tábora, na pěší zóně v Pražské ulici těsně před vyústěním na Žižkovo náměstí (50m).

Načítání trvalo 0.1059 sekund.