+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horské domy Krušné hory

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Zrekonstruované domy stojí na hřebeni Krušných hor s výhledem na jáchymovské údolí, na nejvyšší horu Klínovec a Doupovské hory u Nového Města. Poloha domů je v klidném prostředí u lesa a nabízí spoustu možností na trávení volného času.

Web: www.ubytovani-krusne-hory.cz/

Další související informace

Horská chata Na Skalce

Krkonoše levné ubytování ubytovací zařízení hory – Horská chata Na Skalce se nachází v samém srdci Krkonoš, na nerušeném místě obklopeném lesíky a loukami. Ubytovací zařízení leží v blízkosti střediska a sedačkové lanovky Aldrov,prezidentský expres, a Vurmovky. Na Skalce je možné trávit dovolenou po celý rok, levné ubytování v soukromí ve 3, 4 a 6ti lůžkovém pokoji. Vlastní hospůdka se samoobslužným čepováním piva. Celoroční provoz, možnost sportovního vyžití (turistika) i mimo zimu. Vyražte na hory a zažijte plno krásných chvil.

Levné letenky Dubrovník

letenky, letenka, Dubrovník, Praha, ubytování – Dubrovník je chorvatské přístavní město. Rozhodně to není ani hlavní město Chorvatska, ani největší město tohoto přímořského státu, je však jedním z nejnavštěvovanějších míst Chorvatska. Pokud tedy míříte k moři do Chorvatska, přemýšlejte o tom, že byste mohli jet do Dubrovník. Můžete se zde koupat v moři nebo opalovat na pláži. Stejně tak si zde užije své i ten, kterému se líbí historické památky a budovy. Dubrovník je totiž unikátní chorvatské město.

Ubytovna Kladno

Ubytovna Kladno, ubytování Kladno – Ubytovna Žofka Kladno, Vám nabízí levné dlouhodobé i krátkodobé ubytování, v oblasti Kladno,Praha a okolí v nově zrekonstruovaném objektu s kapacitou 50 lůžek, v nově vybavených 2 až až 6-ti lůžkových pokojích, s možností využití ledničky a TV.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.