+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horské domy Krušné hory

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Zrekonstruované domy stojí na hřebeni Krušných hor s výhledem na jáchymovské údolí, na nejvyšší horu Klínovec a Doupovské hory u Nového Města. Poloha domů je v klidném prostředí u lesa a nabízí spoustu možností na trávení volného času.

Web: www.ubytovani-krusne-hory.cz/

Další související informace

Levné letenky Oslo

letenky, letenka, Oslo, Praha, ubytování – Oslo je hlavním městem Norska a je také největším městem této významné severské země. Kromě toho, že je Oslo hlavním městem Norska, je také v pozici hlavního města kraje Akershus a Oslo. V Centru Osla na turisty čeká mnoho zajímavých historických památek a míst, a tak se zde ani po několika dnech nebudete nudit. Kupte si u nás tedy letenky do Osla a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může na takto dlouhé cestě nabidnout mnoho výhod.

Penzion U Zlatého jelena

U Zlatého jelena, penzion, ubytovani – Penzion U Zlatého Jelena ležící v malé obci Výsluní nabízí ubytování v celkem 4 pokojích. Domácí zvířata jsou povolena, internet je v objektu k dispozici. Pro naše hosty je nehlídané parkoviště u penzionu.

Penzion Dlazk

Penzion Dlazk, penzion, ubytovani – Penzion Doležal se nachází přímo na náměstíčku, jehož dominantou je kostel. K apartmánům se vstupuje po točitých schodech (samozdvižná plošina pro tělesně postižené) do patra. Penzion Dlazk je velmi vhodný pro rodinnou rekreaci. Na zatravněném dvorku mohou hosté využít nadzemní zahradní bazén. Je zde také tradiční ohniště a možnost zapůjčení zahradního grilu.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.