+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HORSKÝ HOTEL ARNICA ve Vejprtech

Klíčová slova: HORSKÝ HOTEL ARNICA,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2012

Popis: Horský hotel ARNICA – najdete při úpatí Krušných hor, nedaleko Loučné pod Klínovcem, ve vesničce Háj.Arnica je hotel rodinného typu o kapacitě 48 lůžek, kde můžete vybírat ze dvou až pětilůžkových pokojů, účelně a pohodlně zařízených, vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí. Samozřejmostí je bezplatné připojení na internet-WIFI. Horský hotel ARNICA disponuje restaurací s krbem, který dodává interiéru velmi příjemnou atmosféru, dále jídelnou, dětským koutkem a kuřáckým salonkem. V letních měsících je možno posedět v zahradní restauraci.K dispozici je i konferenční sál o kapacitě 15 osob (TV, video, diaprojektor, zpětný projektor atd.). Využít můžete úschovnu kol a lyží, parkoviště přímo u hotelu.

Web: www.horsky-hotel-arnica-ve-vejprtech.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

Hotel Lázně Kostelec ve Zlíně

Hotel Lázně Kostelec,ubytování ve – Hotel Lázně Kostelec ve Zlíně jsou položeny do krásné přírody předhúří Hostýnských a Vizovických vrchů. Hotel nabízí ubytování ve šesti podlažním hotelu, který disponuje s 87-mi dvoulůžkovými pokoji, 2- čtyřlůžkovými pokoji a 3-mi apartmány. Všechny pokoje hotelu mají své sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha nebo vana) a jsou vybaveny televizí. Hotel nabízí stravování ve dvou hotelových restauracích nebo prostřednictvím předem objednané penze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou výběrem ze 4 menu.Léčebné prameny Lázní Kostelec jsou významné především nezvykle vysokým obsahem sírovodíku, který má nezastupitelné blahodárné účinky.

Hotel Vitality ve Vedryni

Hotel Vitality,ubytování ve – Hotel Vitality se nachází ve Vendryni v oblasti Těšínských Beskyd.Hotel Vitality ve Vendriny nabízí komfortní ubytování v pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, antialergickými matracemi, minibarem, trezorem, televizí se satelitním příjmem, telefonem, varným setem s konvicí, komfortní koupelnou s vanou i sprchovým koutem. V restauraci jsou podávány mezinárodní a moderní domácí pokrmy, jejichž gurmánský zážitek je umocněn deserty a zmrzlinami vyrobenými ve vlastní cukrárně. V podzemních prostorech je rozsáhlá vinárna.Doplňkové služby, sportovní akce na klíč, wellness s netradičními atrakcemi či doprovodný program, teambuilding, kulturní program. Internetové připojení je samozřejmostí. Parkování u hotelu.

Načítání trvalo 0.0935 sekund.