+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horský hotel Friesovy boudy ve Strážném

Klíčová slova: Horský hotel Friesovy boudy,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2012

Popis: Horský hotel Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217 m ve střední části Krkonoš, na jihozápadním svahu Světlého vrchu.Hotel Friesovy Boudy má pro své hosty připraveny dvoulůžkové pokoje STANDARD, které jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, televizí a fénem. Dvoulůžkové EXCLUSIVE pokoje s nadstandardní velikostí mají navíc minibar a do pokoje je možné dodat přistýlku. Apartmány pro 4 - 6 osob jsou složeny ze dvou pokojů. Restaurace nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Její kapacita je 90 míst včetně baru a klubu.Všechny pokoje jsou vybaveny internetovým připojením a sadou pro wellness. Na obou patrech hotelu je malá kuchyňka s dřezem a mikrovlnou troubou.

Web: www.horsky-hotel-friesovy-boudy-ve-straznem.ubytovani-v-krkonosich.com

Další související informace

Hotel Minerál ve Zlatých Horách

Hotel Minerál ,ubytování ve Zlatých Horách – Nově zrekonstruovaný hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Celková kapacita hotelu je 22 lůžek ve 2 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem a WC. Celková kapacita restaurace je 30 míst a 20 míst v baru. Otevřeno denně od 11.00. do 23.00. Snídaně kontinentální nebo formou švédských stolů se podávají v době podle přání hostů. Dále je v hotelu pivnice s krbem s grilováním.Parkování je hlídané a na noc uzamčené.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Hotel Krásná Vyhlídka ve Stachách

Hotel Krásná Vyhlídka,ubytování ve – Hotel Krásná Vyhlídka se nachází ve Stachách a nabízí na východní straně hory Javorník pohled do rozlehlé šumavské krajiny. K dispozici jsou tři vícelůžková apartmá s vlastním sociálním zařízením vybaveným umyvadlem, WC a sprchou. Dále je možnost ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích s novým společným sociálním zařízením na chodbě. Dva 5 -ti lůžkové pokoje s novým společným sociálním zařízením na chodbě. Celková kapacita hotelu je 34 lůžek. Hotel Krásná Vyhlídka ve Stachách nabízí ubytování se stravováním.K snídani si hosté hotelu pochutnají na bohatých švédských stolech, parkování je zabezpečeno na parkovišti přímo u hotelu. Ubytování se stravováním s krásným výhledem na okolní krajinu. Pohodlně a příjemně vybavené pokoje.

Načítání trvalo 3.1070 sekund.