+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horský hotel Kubát v Benecku

Klíčová slova: hotel, Kubát, Benecko, ubytování, Vrchlabí,

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2012

Popis: Rodinný hotel Kubát se řadí mezi tříhvězdičkové hotely. Hotel Kubát se nachází v nadmořské výšce 880m n.m. na nejvyšším bodě silnice mezi Vrchlabím a Jilemnici, na horním okraji Skiareálu Benecko, s panoramatickým výhledem na Podkrkonoší, Jizerské hory a České středohoří.

Web: www.horsky-hotel-kubat-v-benecku.ubytovani-v-krkonosich.com

Další související informace

Hotel Chodov v Praze

Hotel, Chodov, Hotel Chodov, ubytování, wi-fi, – Hotel nabízí ubytování nedaleko dálnice D1 s vlastním parkovištěm. Česká restaurace v objektu. WIFI zdarma. Centrum Chodov a the Park vzdáleny 1 km. Hotel Chodov na Praze 4 nabízí pohodlné ubytování obklopené obchodními centry i zelení nedalekého přírodního parku Hostivař.

Hotel Dyje v Dačicích

hotel, Dyje, Dačice, Hotel Dyje, ubytování, – Hotel Dyje můžete objevit v městečku zvaném Dačice v okrese Jindřichův Hradec. Jeho poloha je prakticky v centru města (cca 50m od náměstí) takže budete mít všechno takřka "pod nosem". Můžete se u nás ubytovat na 1 noc či zde strávit celou Vaši dovolenou, nebo jen posedět u skleničky lahodného moku a vyzkoušet nějakou z našich nesčetných specialit. Přenocovat u nás můžete v pokojích jedno- dvou- i třílůžkových a to jak bez příslušenství tak i v apartmánech.

Hotel Pod Jasany ve Špindlerově Mlýně

hotel, Pod Jasany, ubytování, Špindlerův Mlýn, – Hotel Pod Jasany je rodinného typu nachází se přibližně 1 km od centra Špindlerova Mlýna ve svahu naproti lyžařskému areálu Medvědín. Špindlerův Mlýn je považován za v nejlepší lyžařské středisko České republiky. Pro milovníky zimních radovánek jsou ve Špindlerově Mlýně připraveny 25 kilometrů sjezdových tratí, 5 lanových drah, 11 vleků a 100 kilometrů denně upravovaných běžeckých tratí.

Načítání trvalo 0.3325 sekund.