+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horský hotel Ondráš v Ostravici

Klíčová slova: Horský hotel Ondráš ,ubytování Ostravice

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2012

Popis: Horský hotel Ondráš, který leží na Ostravici v samotném srdci Beskyd. Hotel byl v roce 2007 zcela zrekonstruován a k dispozici má 30 stylově zařízených pokojů se samostatným sociálním zařízením a televizí na každém pokoji. V restauraci a baru Krbovna připravuje kuchař jídla na krbu před očima hostů.

Web: www.horsky-hotel-ondras-v-ostravici.raj-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Elko v Náchodě

Hotel Elko ,ubytování v – Nově postavený hotel Elko ubytování Náchod je umístěn v překrásné lokalitě náchodského regionu na hranicích s Polskem. Hotel Elko Ubytování Náchod vybavení:Apartmán, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, televizí, satelitem a telefonem. Elko Ubytování Náchod Restaurace :Restaurace a salonek je také vhodný pro pořádání různých školení, svateb, jubilejních oslav a firemních večírků. V letních měsících je příjemné posezení v zahradní restauraci.

Hotel Kozák v Brně

Hotel Kozák ,ubytování v Brně – Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně.Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

HOTEL VM Přelouč v Přelouči

HOTEL VM Přelouč ,ubytování v – Hotel V+M patří mezi ty hotely na pardubicku , které nabízí ubytování za příznivou cenu. Hotel je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic. Stejně jako jiné hotely, nabízíme i my v hotelu jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje pro ubytování. Ubytování v hotelu je v tříhvězdičkové kvalitě. Součástí hotelového pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením a barevný televizor. Kapacita našeho restauračního zařízení je 70 míst.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.