+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK v Novém Hrozenkově

Klíčová slova: HORSKÝ HOTEL PERMONÍK,ubytování v Novém

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Hotel Permoník je zasazený do překrásné scenérie drsné valašské horské přírody a nachází se v malebné obci Nový Hrozenkov zhruba 20 km od okresního města Vsetín.Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka 43 útulných pokojů a apartmánů s celkovou kapacitou 180 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,některé televizí se satelitním příjmem, telefonem a některé i lednicí. V restauračním objektu a části hotelu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Chloubou našeho hotelu je skvělá restaurace, kde si můžete vybrat z mnoha pokrmů české kuchyně i valašských specialit.

Web: www.horsky-hotel-permonik-v-novem-hrozenkove.top-ubytovani.eu

Další související informace

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Hotel Schaller v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích

Hotel Schaller,ubytování v Novém – Hotel Schaller v Novém Šaldorfu je součástí vinařské oblasti Modré sklepy. Návštěvníci mají možnost ochutnat domácí moravská vína v místních sklípcích nebo navštívit nejbližší vinici Šobes. V nabídce jsou dvojlůžkové, třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Hosté hotelu si mohou vybrat pokoje s příslušenstvím nebo bez příslušenství. Příslušenství zahrnuje sociální zařízení a televizor. Ubytování nabízí také Sklep u sv. Vavřince.Součástí hotelu Schaller v Novém Šaldorfu je restaurace, která skýtá příjemné posezení.Parkování je možné přímo v objektu hotelu Schaller v Novém Šaldorfu.

Načítání trvalo 0.0900 sekund.