+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK v Novém Hrozenkově

Klíčová slova: HORSKÝ HOTEL PERMONÍK,ubytování v Novém

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Hotel Permoník je zasazený do překrásné scenérie drsné valašské horské přírody a nachází se v malebné obci Nový Hrozenkov zhruba 20 km od okresního města Vsetín.Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka 43 útulných pokojů a apartmánů s celkovou kapacitou 180 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,některé televizí se satelitním příjmem, telefonem a některé i lednicí. V restauračním objektu a části hotelu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Chloubou našeho hotelu je skvělá restaurace, kde si můžete vybrat z mnoha pokrmů české kuchyně i valašských specialit.

Web: www.horsky-hotel-permonik-v-novem-hrozenkove.top-ubytovani.eu

Další související informace

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Hotel Schaller v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích

Hotel Schaller,ubytování v Novém – Hotel Schaller v Novém Šaldorfu je součástí vinařské oblasti Modré sklepy. Návštěvníci mají možnost ochutnat domácí moravská vína v místních sklípcích nebo navštívit nejbližší vinici Šobes. V nabídce jsou dvojlůžkové, třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Hosté hotelu si mohou vybrat pokoje s příslušenstvím nebo bez příslušenství. Příslušenství zahrnuje sociální zařízení a televizor. Ubytování nabízí také Sklep u sv. Vavřince.Součástí hotelu Schaller v Novém Šaldorfu je restaurace, která skýtá příjemné posezení.Parkování je možné přímo v objektu hotelu Schaller v Novém Šaldorfu.

Načítání trvalo 0.3169 sekund.