+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HORSKÝ HOTEL STRÁŽ

Klíčová slova: hotel, stráž, ubytování, krkonoše, rokytnice n.j.

E-mail: hotelstraz@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2010

Popis: Horský hotel Stráž je vhodný nejen pro trávení dovolené s dětmi, ale i pro různá školení, kurzy, sportovní oddíly a kluby, soukromé oslavy a svatby. Pro tyto účely jsou vyhrazené prostory – tělocvična, klubovna, konferenční místnost.

Web: www.hotelstraz.cz

Další související informace

Hotel Alexis v Praze

hotel, ubytování, Hotel Alexis, ubytování v Praze, – Hotel Alexis v Praze je správná volba pro ty, kteří hledají kvalitní ubytování za velmi výhodnou cenu. Hotel Alexis (před rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2009 hotel Garni Nusle)je situován velice blízko centra. Pouze 3 zastávky tramvají a jste na Václavském náměstí. Celková kapacita hotelu Alexis v Praze je 53 lůžek. Hotel Alexis v Praze nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, které jsou moderně zařízené s minibarem, sejfem, TV, vlastní koupelnu a připojením na internet.

Hotel Soudek v Poděbradech

hotel, Soudek, ubytování, Poděbrady, restaurace, – Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady a nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady. Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmá.

Penzion Vila Eva v Mariánských Lázních

hotel, Villa Eva, Mariánské Lázně, ubytování, – Villa Eva je umístěn v klidném prostředí Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných lázeňských parků jen 10 minut chůze od hlavní lázeňské kolonády. Ubytování - hotel disponuje prostornými jedno-, dvou- a třílůžkovými pokoji. Celková kapacita hotelu je 31 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou, WC, WLAN (WIFI) a televizí se satelitními programy.

Načítání trvalo 0.1189 sekund.