+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOSPODA KYČERKA ve Velkých Karlovicích

Klíčová slova: HOSPODA KYČERKA,ubytování ve Velkých

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2012

Popis: Nově vybudovaná stylová Hospoda Kyčerka se nachází v údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích.Ubytovací kapacita je 6 pevných lůžek a 6 přistýlek. Každý apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí a wifi přístupem. V Hospodě Kyčerka si dopřejete pravý gurmánský zážitek domácí valašské kuchyně. Jednou týdně se zde konají rovněž gastronomické festivaly na různá témata.Návštěvníkům je k dispozici pokojová služba, bezbariérový přístup či výtah, možnost úschovy lyží a kol.Povoleni jsou domácí mazlíčci a jejich ubytování je zajištěno zcela zdarma. Parkoviště je dostupné přímo u hospody.Hospoda nabízí pořádání firemních či rodinných akcí, večírků, oslav, rautů, svateb či obchodních jednání.

Web: www.apartman-hospoda-kycerka-ve-velkych-karlovicich.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

HOTEL ORLÍK v Teplicích nad Metují

HOTEL ORLÍK ,ubytování v Teplicích nad – Ubytování v Hotelu Orlík přímo u vstupu do Teplického skalního města. Hotel Orlík je po nedávné rekonstrukci,všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a wc s možností TV a WIFI.Parkování a rekreační poplatek již v ceně.Vlaková i autobusová zastávka do 100m.Hotel je vzdálen 150 m. od vstupu do skal.Stravování je zajištěno v naší restauraci s celodenním provozem.Pobyt i stravování za rozumné ceny.Výborná kuchyně a velký výběr nápojů.

Chalupa Na Sklepě ve Velkých Karlovicích

Chalupa Na Sklepě,ubytování ve Velkých – Chalupa Na Sklepě se nachází ve Velkých Karlovicích. Velké Karlovice leží na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů.V chalupě je obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a krbovými kamny. V podkroví je dělená ložnice. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí chalupy. Pro větší skupiny je možné kombinovat ubytování v Apartmánech u Gášků čtyři apartmány a v penzionu Na Kopečku, celkem se jedná o 32 míst.Chalupa nabízí pobyt včetně stravování. Připraví vám snídaně i polopenze, ochutnáte klasická jídla i valašské speciality.Ubytování se zvířecím mazlíčkem je povolen. Parkoviště se nachází u chalupy. Z dalších služeb můžete využít saunu, výuku lyžování pro děti, dovoz a odvoz k vlaku.

Vinařský dům ve Velkých Bílovicích

Vinařský dům,ubytování ve Velkých – Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky – ve Velkých Bílovicích.V penzionu je pro Vás připraveno 6 pokojů dvoulůžkových, 1 třílůžkový, 5 čtyřlůžkových a 2 pětilůžkové. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Dále je k dispozici televize, internetové spojení přes WIFI i kabelem.Penzion disponuje vlastní restaurací, která nejen že dobře vypadá, ale navíc nabízí skvělé a chutné pokrmy tradiční moravské kuchyně. Ta lze doplnit kvalitními a lahodnými víny. V prostorách restaurace je bezplatné bezdrátové připojení k internetu. V penzionu je k dispozici i lobby bar a v letních měsících i posezení na venkovní terase.V okolí naleznete vinařské cyklostezky - na penzionu je pro Vás půjčovna kol, nedaleko je Lednicko-valtický areál, CHKO Pálava či vodní nádrž Nové Mlýny.

Načítání trvalo 0.2953 sekund.