+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hospoda Modrý jelen Vidnava ve Vidnavě

Klíčová slova: Hospoda Modrý jelen Vidnava,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2012

Popis: Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. Penzion nabízí k dispozici 5 pokojů s novým vybavením a kapacitou pro 20 osob. Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. V penzionu se nachází dva čtyřlůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový pokoj, jeden apartmánek se dvěma ložnicemi a kuchyňkou pro čtyři osoby a jeden pokoj pro šest osob z kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní WC se sprchovým koutem a jsou vybaveny televizí.

Web: www.penzion-modry-jelen-ve-vidnave.top-ubytovani.eu

Další související informace

Práce ve výškách

práce, ve výškách, – Všichni naši pracovníci mají k pracím ve výškách profesionální přístup a odborné zkušenosti, při prováděné výškových prací jsou zcela samostatní. Díky odpovídajícímu technickému zázemí a vybavení odvádíme špičkovou práci nejen ve výškách.

SPORTHOTEL OLYMPIA ve Stachách

SPORTHOTEL OLYMPIA ,ubytování ve – Sporthotel Olympia se nachází v nadmořské výšce 1.100 m.n.m. v chráněné krajinné oblasti Šumavy. Okolí hotelu je vhodné jak pro aktivní trávení rodinné dovolené, tak pro firemní akce. Celková kapacita hotelu je 49 pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení, TV + SAT, rádiem a hotelovým telefonem. Restaurace se nachází přímo v hotelu.Připojení k internetu zdarma.Parkoviště u hotelu.

Penzion Malaika ve Svitavách

Penzion Malaika ,ubytování ve Svitavách – Penzion Malaika nabízí kvalitní ubytování za příznivé ceny v novém objektu. Nachází se u hlavní silnice E461 směr Brno, přímo naproti supermarketu LIDL a benzínové čerpací stanici ÖMW.Pro hosty je připraveno 7 pokojů s moderním vybavením, samostatným sociálním zařízením, TV, připojením k internetové síti pomocí WIFI a speciálními okny k zajištění odhlučnění, k dispozici je plně vybavená kuchyňka, pro děti je připravena dětská postýlka,Restaurace vzdálená cca 300 m.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.