+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hospoda Modrý jelen Vidnava ve Vidnavě

Klíčová slova: Hospoda Modrý jelen Vidnava,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2012

Popis: Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. Penzion nabízí k dispozici 5 pokojů s novým vybavením a kapacitou pro 20 osob. Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. V penzionu se nachází dva čtyřlůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový pokoj, jeden apartmánek se dvěma ložnicemi a kuchyňkou pro čtyři osoby a jeden pokoj pro šest osob z kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní WC se sprchovým koutem a jsou vybaveny televizí.

Web: www.penzion-modry-jelen-ve-vidnave.top-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Abácie ve Valašském Meziříčí

Hotel Abácie,ubytování ve Valašském – Hotelový komplex Abácie najdete na okraji Valašského Meziříčí, v blízkosti soutoku Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Nabízí ideální místo pro odpočinek, sportovní vyžití a zábavu. Hotel nabízí ubytování ve 24 komfortních pokojích světového standardu, moderní designové wellness, gastronomii, wifi zdarma, nekuřácké prostředí, bowling, squash, kadeřnictví, kosmetiku, masáže, solárium, fitness. Služby můžete využívat individuálně nebo ve formě zvýhodněných víkendových wellness pobytů. Hotel je zároveň vybaven i konferenčními prostory a technikou, která je určena pro firemní klientelu.

HOTEL SOBOL ve Štítarech

HOTEL SOBOL,ubytování ve – Hotel Sobol ve Štítarech se nachází přímo na pláži Vranovské přehrady.V 1. podlaží hotelu jsou dvou a třílůžkové pokoje, v 2. podlaží se nachází čtyřlůžkové mezonetové apartmány s výhledem na jezero nebo do lesa. Dvoulůžkové pokoje a mezonetové apartmány hotelu mají samostatný balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny chladničkami, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Celková ubytovací kapacita hotelu je 70 lůžek.V blízkém okolí hotelu Sobol ve Štítarech se nachází několik restaurací, které nabízí příjemné posezení .K pořádání školení, společenských a firemních akcí můžete využít klubovnu s kapacitou 50 míst. Na požádání lze zajistit i větší učebnu, vinárnu s krbem, technické vybavení, hudební produkce a občerstvení vč. degustace vín.

Načítání trvalo 3.6008 sekund.