+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Dakura v Praze 6

Klíčová slova: Hotel,Dakura,ubytování,Praha,6,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2012

Popis: Umístění hostelu Dakura je jednoduše skvělé – výborný přístup pro všechny druhy dopravy. Z letiště či vlakového nádraží jste na hostelu za 20 minut. Městská doprava je pěšky vzdálena od hostelu 3 minuty (metro, tramvaj, autobus) a na Pražský hrad dorazíte romantickou procházkou za 20 minut. V bezprostřední blízkosti hostelu se nachází množství restaurací, barů, obchodů a dalších služeb,t. Pražský hostel dakura nabízí kvalitní a levné ubytování v pohodlných jednolůžkových, nebo dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním umyvadlem se studenou a teplou vodou. Toalety a sprchy jsou společné (pánské / dámské).

Web: www.hotel-dakura.cr-ubytovani.com/Praha-6.htm

Další související informace

Botel Racek v Praze

hotel,botel,ubytování,Praha,Vltava,Racek,apartmán – Botel Racek je jedním ze tří pražských botelů. Nabízí jedinečný zážitek ubytování přímo na Vltavě, v komfortním prostředí třípodlažního plovoucího objektu. Botel Racek v Praze se nachází nedaleko centra Prahy u Podolského nábřeží a je určen k celoročnímu hotelovému a restauračnímu provozu. Botel Racek v Praze nabízí romantické ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Všechny pokoje Botelu Racek v Praze jsou zařízeny v elegantně klasickém stylu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem.

Hotel U tří korunek v Praze

hotel,ubytování,Praha,centrum,ubytovani – Hotel U Tří korunek se nachází nedaleko centra v klidné části Prahy. Do oblasti Starého Města a na Václavské náměstí je možné dojít pěšky během 20ti minut. Hotel U Tří korunek Vám nabízí ubytování v útulných pokojích a přátelský personál připravený Vám vyjít maximálně vstříc.

Penzion Pilot club v Praze 6

Penzion,Pilot,club,ubytování,Praha,6,ubytovani – Pension se nachází v blízkosti mezinárodního letiště Praha-Ruzyně.Stylový penzion vyzdobený prvky s leteckou tématikou. Všechny pokoje Pilot-Clubu jsou vybaveny TV, WC, sprcha, Wifi. V apartmánu najdete navíc i malou kuchyňku. Restaurace penzionu Pilot club nabízí příjemné posezení, krb, gril, billiard a letní zahrádku. V jídelním lístku najdete steaky, pizzu a jídla tradiční české kuchyně.

Načítání trvalo 0.0508 sekund.