+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Dakura v Praze

Klíčová slova: hostel, Dakura, ubytování, Praha, pokoje

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Hostel Dakura nabízí kvalitní a levné ubytování v pohodlných jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním umyvadlem se studenou a teplou vodou. Toalety a sprchy jsou společné (pánské / dámské). Hostel Dakura se nachází v klidné, honosné a bezpečné části hlavního města Prahy.

Web: www.hostel-dakura.hotel-v-praze.info

Další související informace

Pension Berta v Praze

Pension Berta, Praha, ubytování, ubytovani,Wi-fi, – Penzion Berta v Praze 11 nabízí ubytování v 6 pokojích. Pokoje penzionu Berta v Praze 11 jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. 4-lůžkové pokoje penzionu Berta v Praze 11 mají vlastní vchod a jsou vhodné pro rodiny s dětmi.Na přání vám zajistíme snídaně. Parkování je zajištěné v uzavřeném areálu penzionu.Samozřejmostí je připojení na internet - Wifi zdarma.

Penzion Šalamoun v Jevišovicích

pension, Penzion Šalamoun, ubytování, pokoje, – Penzion Šalamoun se nachází v krásné přírodě Jevišovické pahorkatiny v městečku Jevišovice jen 15 minut autem od Znojma. Penzion Šalamoun v Jevišovicích nabízí ideální zázemí pro rodinnou dovolenou, firemní akce, školení, sportovní pobyty a soustředění.

Načítání trvalo 0.0965 sekund.