+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Dakura v Praze

Klíčová slova: hostel, Dakura, ubytování, Praha, pokoje

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Hostel Dakura nabízí kvalitní a levné ubytování v pohodlných jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním umyvadlem se studenou a teplou vodou. Toalety a sprchy jsou společné (pánské / dámské). Hostel Dakura se nachází v klidné, honosné a bezpečné části hlavního města Prahy.

Web: www.hostel-dakura.hotel-v-praze.info

Další související informace

Apartmány Chorvatsko

chorvatsko, apartmány, ubytování, domy, pokoje – Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku. Apartmány, domy, pokoje, jachty, vily, majáky ve všech oblastech za přijatelné ceny. Přes 1000 ubytovacích jednotek. Dále fotogalerie, satelitní mapa, doprava, informace, počasí, předpověď.

Ubytování Praha

Ubytování Praha, ubytování, ubytovani, Praha – Ubytování Praha: ubytování v rodinném pensionu, 30 lůžek, 12 čtyřlůžkových chatek s možností topení v campu. Parkování karavanů s elektrickou přípojkou a s místem pro stany. Ubytování se nachází 20 minut cesty od centra Prahy.

Penzion Šalamoun v Jevišovicích

pension, Penzion Šalamoun, ubytování, pokoje, – Penzion Šalamoun se nachází v krásné přírodě Jevišovické pahorkatiny v městečku Jevišovice jen 15 minut autem od Znojma. Penzion Šalamoun v Jevišovicích nabízí ideální zázemí pro rodinnou dovolenou, firemní akce, školení, sportovní pobyty a soustředění.

Načítání trvalo 0.0974 sekund.