+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Děčín

Klíčová slova: hostel, ubytování,

E-mail: info@hostel-decin.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2010

Popis: V úplném centru Děčína naproti hlavnímu nádraží ČD, Pokoje: 2x 4lůžkový, 1x 3lůžkový. Dvě oddělené koupelny se sprchovým koutem, dva WC, jídelní kout, vybavená kuchyňská linka, lednice, mikrovlnná trouba.

Web: www.hostel-decin.cz

Další související informace

Penzion Koliba Bozeňov v Zábřehu

penzion, ubytování, Penzion Koliba Bozeňov, – Rekreační středisko Koliba Bozeňov je situované uprostřed krásných lesů u malebné přehrady, 8 km od Zábřehu a 10 km od Mohelnice. Okolí je protkáno množstvím turistických stezek, stejně jako cyklotras. V nádherném, tichém, romantickém údolí si každý najde svůj cíl. Procházky lesem, vyjížďky na kole, plavání, koupání či lenošení u přehrady, bohaté možnosti využití aktivních sportovišť nebo jen posezení pod slunečníkem u vychlazeného točeného piva. Možnosti pro aktivní pohyb nabízí: outdoor - lanové centrum, bungee trampolína, skákací boty, horolezecká věž.

Hostel Kolbenka v Praze

hostel, Kolbenka, ubytování, Praha, O2, PVA, – Plánujete služební cestu, prázdniny, nebo jen víkend v Praze a hledáte kvalitní a levné ubytování? Obraťte se na nás. Hostel Kolbenka vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Spojení do centra, díky výhodné pozici našeho hostelu u stanice metra (B) Kolbenova netrvá více než 15 min. Poloha Hostelu je výhodná i pro návštěvníky výstaviště PVA Letňany, nebo O2 Arény.

Načítání trvalo 0.3391 sekund.