+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Fléda v Brně

Klíčová slova: Hostel Fléda,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno,

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2012

Popis: Hostel Fléda v Brně nabízí k ubytování 9 pokojů, z toho 3 dvoulůžkové, 1 pětilůžkový, 1 čtyřlůžkový, 1 osmilůžkový, 2 dvanáctilůžkové a 1 čtrnáctilůžkový pokoj. Hostel nabízí nekuřácké café, které funguje v prostorách. Hosté si tu ráno mohou dát snídani anebo jen tak posedět u šálku výborné kávy.Hostel Fléda nabízí tyto služby: příjemné a čisté pokoje, snídaně, vybavený kuchyňský kout,Zdarma WIFI pokrytí ve všech prostorách hostelu a internetový terminál na recepci. Pobyt s vašim mazlíčkem je možný po předchozí domluvě.

Web: www.hostel-fleda-v-brne.ubytovani-rezervace.eu

Další související informace

Žebětínský Dvůr v Brně

Žebětínský Dvůr,ubytování v Brně,ubytovani,Brno, – Hotel Žebětínský Dvůr v Žebětíně, 10 km západně od centra Brna, Vám nabízí útulné pokoje s vlastním příslušenstvím s kabelovou televizí, stejně jako chutnou domácí kuchyni včetně jídel ze zvěřiny.Bezdrátové připojení na internet je k dispozici zdarma ve všech pokojích.Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování.Hotel má taktéž jeden hotelový pokoj přizpůsoben bezbariérově tak, aby naše ubytovací služby byly přístupny i invalidním spoluobčanům. Pro ubytované hosty je to z hotelu jen malý kousek na brněnský Masarykův okruh – Grand Prix Brno.

Hostel MITTE v Brně

Hostel MITTE ,ubytování v Brně,ubytovani,Brno, – Hostel Mitte (německy střed) sídlí v historickém domě z roku 1659 ve středu Brna na Panské ulici č.11. V malé, stylové budově s autentickou atmosférou je 21 lůžek.Pokoje nemají vlastní soc. zařízení, ale jsou společné na patře, vždy pro 2 pokoje. Ceny jsou včetně snídaně.Můžete si vybrat od jednolůžkového pokoje po šestilůžkový, od druhého podlaží po páté. Ve společenské místnosti s vybavenou kuchyní pak můžete plánovat návštěvy zajímavých míst v Brně i okolí.K dispozici je internetové připojení.Recepce je otevřena každý den od 8.00 do 24.00 hodin, kavárna každý den od 8.30 do 24.00 hodin.

HOTEL SLOVAN v Brně

HOTEL SLOVAN,ubytování v Brně,ubytovani,Brno, – Tříhvězdičkový hotel (83 pokojů) v centru Brna (snadno dostupný) s vlastními garážemi (144 míst k parkování). Pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, satelitní televizí (LCD - 36 programů), trezorem, rychlým internetem (zdarma) a telefonem. Součástí ubytovacích služeb je bufetová snídaně. Hostům je dále k dispozici: restaurace Bugatti (120 míst s WiFi zdarma) s celodenním provozem, kongresový sál a čtyři salonky (18 – 200 míst s WiFi zdarma), internetovský koutek (zdarma), noční klub s diskotékou, biliárová herna, pivnice,

Načítání trvalo 0.0691 sekund.