+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Fléda v Brně

Klíčová slova: Hostel Fléda,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno,

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2012

Popis: Hostel Fléda v Brně nabízí k ubytování 9 pokojů, z toho 3 dvoulůžkové, 1 pětilůžkový, 1 čtyřlůžkový, 1 osmilůžkový, 2 dvanáctilůžkové a 1 čtrnáctilůžkový pokoj. Hostel nabízí nekuřácké café, které funguje v prostorách. Hosté si tu ráno mohou dát snídani anebo jen tak posedět u šálku výborné kávy.Hostel Fléda nabízí tyto služby: příjemné a čisté pokoje, snídaně, vybavený kuchyňský kout,Zdarma WIFI pokrytí ve všech prostorách hostelu a internetový terminál na recepci. Pobyt s vašim mazlíčkem je možný po předchozí domluvě.

Web: www.hostel-fleda-v-brne.ubytovani-rezervace.eu

Další související informace

Hotel Žebětínský dvůr

hotel,ubytování,Brno,hotely,ubytovna,restaurace. – Hotel a restaurace jsou situovány v okrajové části Brna (BVV 7km, Grand Prix 3km, Brněnská přehrada 5km). Nabízíme ubytování v Brně, salónky (18-170 osob) i vlastní parkoviště, pořádáme konference, školení, prezentace, večírky, svatby, oslavy, párty.

Penzion Satyam v Brně

Satyam,ubytování v Brně ,ubytovani, – Penzion Satyam v Brně nabízí hostům ubytování ve 2 jednolůžkových, 5 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, vysokorychlostním připojení Wifi a jsou nekuřácké. V pensionu se nachází nově otevřená indická restaurace Satyam.V jídelním lístku si můžete vybrat ze studených jídel, polévek, předkrmů, specialit z tandooru přes vegetariánská jídla, ryby, rizota, nebo saláty.

Načítání trvalo 0.0735 sekund.