+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Hvězda v Chebu

Klíčová slova: Hostel Hvězda,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb,

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2012

Popis: V samém centru Chebu,v hotelovém komplexu hotelu Hvězda,nabízí levné ubytování Hostel Hvězda.Pro hosty jsou připraveny prosté,ale čisté pokoje a veškeré hotelové služby.Non stop recepce,WIFI,restaurace,vlastní parkoviště,garáže pro motocykly a jízdní kola,ale především cenová dostupnost pro všechny jsou hlavními přednostmi hostelu.Pro náročnější klientelu jsou připraveny pokoje s TV,koupelnou s WC a sprchou nebo vanou s celkovou kapacitou 44 osob.

Web: www.hostel-hvezda-v-chebu.max-ubytovani.eu

Další související informace

Rybářská Bašta v Chebu

Rybářská Bašta,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb, – Ubytování autocamp hotel Rybářská bašta přehrada Jesenice Cheb.Rybářská bašta je autocamp s restaurací a poskytuje ubytování se stravováním přímo u hráze největší a nejčistší přehrady v západních Čechách.Ubytování v hlavní budově 1x dvoulůžkový pokoj a 2x dvoulůžkový pokoj + 1,5 lůžka (max. 4 os.). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou. WC je společné na chodbě. Ubytování v bungalovech 4x, kde je 1 x dvoulůžko + 1,5 lůžka (max. 4 os/bungalov). Všechny bungalovy jsou vybaveny vlastní sprchou a WC. Restaurant nabízí příjemné posezení u hořícího krbu, rybí speciality - čerstvé ryby přímo z přehrady Jesenice.

Atika penzion v Chebu

Atika penzion,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb, – Penzion Atika se nachází v Chebu nedaleko historického centra města, v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen. Penzion nabízí ubytování ve vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Součástí vybavení je i vlastní sociální zařízení a televize se satelitním příjmem.Penzion Atika nabízí příjemné posezení a stravování ve stylové restauraci s krbem, nebo na letní terase. V restaurantu Atika si můžete vychutnat hotová a minutková jídla české i mezinárodní kuchyně.Restaurace je otevřena denně.Ubytování je vhodné pro rodinnou dovolenou, ale i pro služební cesty.

Hostel Fléda v Brně

Hostel Fléda,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno, – Hostel Fléda v Brně nabízí k ubytování 9 pokojů, z toho 3 dvoulůžkové, 1 pětilůžkový, 1 čtyřlůžkový, 1 osmilůžkový, 2 dvanáctilůžkové a 1 čtrnáctilůžkový pokoj. Hostel nabízí nekuřácké café, které funguje v prostorách. Hosté si tu ráno mohou dát snídani anebo jen tak posedět u šálku výborné kávy.Hostel Fléda nabízí tyto služby: příjemné a čisté pokoje, snídaně, vybavený kuchyňský kout,Zdarma WIFI pokrytí ve všech prostorách hostelu a internetový terminál na recepci. Pobyt s vašim mazlíčkem je možný po předchozí domluvě.

Načítání trvalo 0.3793 sekund.