+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Kolbenka v Praze

Klíčová slova: hostel, Kolbenka, ubytování, Praha, O2, PVA,

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2012

Popis: Plánujete služební cestu, prázdniny, nebo jen víkend v Praze a hledáte kvalitní a levné ubytování? Obraťte se na nás. Hostel Kolbenka vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Spojení do centra, díky výhodné pozici našeho hostelu u stanice metra (B) Kolbenova netrvá více než 15 min. Poloha Hostelu je výhodná i pro návštěvníky výstaviště PVA Letňany, nebo O2 Arény.

Web: www.hostel-kolbenka.hotel-v-praze.info

Další související informace

Hotel Art Nouveau v Praze

hotel, Art Noveau PRAHA, ubytování, Liberec, – Hotel Art Nouveau PRAHA v Liberci je situován na Náměstí Dr. E. Beneše v těsné blízkosti liberecké novorenesanční radnice. Jedná se o nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který nechal v roce 1905 postavit bohatý majitel mlýna a pekáren Ignaz Schien z Růžodolu.

Hotel Pod Jasany ve Špindlerově Mlýně

hotel, Pod Jasany, ubytování, Špindlerův Mlýn, – Hotel Pod Jasany je rodinného typu nachází se přibližně 1 km od centra Špindlerova Mlýna ve svahu naproti lyžařskému areálu Medvědín. Špindlerův Mlýn je považován za v nejlepší lyžařské středisko České republiky. Pro milovníky zimních radovánek jsou ve Špindlerově Mlýně připraveny 25 kilometrů sjezdových tratí, 5 lanových drah, 11 vleků a 100 kilometrů denně upravovaných běžeckých tratí.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.