+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel MITTE v Brně

Klíčová slova: Hostel MITTE ,ubytování v Brně,ubytovani,Brno,

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Hostel Mitte (německy střed) sídlí v historickém domě z roku 1659 ve středu Brna na Panské ulici č.11. V malé, stylové budově s autentickou atmosférou je 21 lůžek.Pokoje nemají vlastní soc. zařízení, ale jsou společné na patře, vždy pro 2 pokoje. Ceny jsou včetně snídaně.Můžete si vybrat od jednolůžkového pokoje po šestilůžkový, od druhého podlaží po páté. Ve společenské místnosti s vybavenou kuchyní pak můžete plánovat návštěvy zajímavých míst v Brně i okolí.K dispozici je internetové připojení.Recepce je otevřena každý den od 8.00 do 24.00 hodin, kavárna každý den od 8.30 do 24.00 hodin.

Web: www.hostel-mitte-v-brne.ubytovani-cr.net

Další související informace

Penzion Brno v Brně

Penzion Brno ,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno, – Penzion Brno nabízí příjemné ubytování v reprezentativní čtvrti blízko centra nad areálem brněnského výstaviště BVV. Je umístěn mezi vilami a zahradami, což hosté ocení zejména v letní sezóně, kdy mohou využívat solárně vyhřívaný zahradní bazén a venkovní posezení.Pokud hosté přijedou vlastním autem, mohou zaparkovat přímo v zahradě před penzionem. Naši i zahraniční hosté v penzionu kladně hodnotí zejména čistotu, bohatou snídani a ochotu personálu!

Žebětínský Dvůr v Brně

Žebětínský Dvůr,ubytování v Brně,ubytovani,Brno, – Hotel Žebětínský Dvůr v Žebětíně, 10 km západně od centra Brna, Vám nabízí útulné pokoje s vlastním příslušenstvím s kabelovou televizí, stejně jako chutnou domácí kuchyni včetně jídel ze zvěřiny.Bezdrátové připojení na internet je k dispozici zdarma ve všech pokojích.Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování.Hotel má taktéž jeden hotelový pokoj přizpůsoben bezbariérově tak, aby naše ubytovací služby byly přístupny i invalidním spoluobčanům. Pro ubytované hosty je to z hotelu jen malý kousek na brněnský Masarykův okruh – Grand Prix Brno.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.