+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostel Prague

Klíčová slova: Hostel Prague, hostel, Prague, Prag, Pragg

E-mail: hostelprag@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2011

Popis: Prague Hostel: Hostel for backpackers and groups. Hostel offers 2-bed and 4-bedprivate rooms, 5, 8 and 10 bed dormitory, kitchen and shared bathroom facilities, parking near the hostel. Hostel Prague

Web: hostelprague.blgz.cz

Další související informace

Prag Sehenswüerdigkeiten

hotel, maria, prag, tschechische, küche – Der Server mit Informationen über Prag, Tschechien und allen Sehenswürdigkeiten die sich dort befinden.Prag Sehenswürdigkeiten im Online Reiseführer: von Moldau und Karlsbrücke zur Burg, über den Altstädter Ring - Attraktionen von Prag und deren umgebung, bei uns finden Sie die wichtigsten informationen über Prag.

Apartmán-penzion České Budějovice v Českých Budějovicích

Apartmán-penzion České Budějovice,ubytování v – Nekuřácký Apartmán penzion České Budějovice poskytuje ubytování v centru Českých Budějovic. Svým hostům nabízí příjemné a komfortní ubytování v apartmánech o velikosti 20 až 40m2 .Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.1278 sekund.