+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostinec U Tří sedláků

Klíčová slova: restaurace,obědy,večeře,večírky,rauty,catering

E-mail: info@utrisedlaku.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2008

Popis: Hostinec U Tří sedláků v Českých Budějovicích,příjemná restaurace pro obědy,večeře.Možnost ubytování,pořádání oslav,večírků,svateb,rautů nebo promocí.Barmanská agentura,půjčovna gastronomického vybavení,catering.Nedaleká kavárna Café & Bar Segafredo

Web: www.utrisedlaku.cz

Další související informace

Restaurace v Praze 10

restaurace,praha,10,restaurací,restauracemi,prahy – Přemýšleli jsme, jak nalákat naše zákazníky do naší restaurace a proč vlastně neukázat, co umíme nejlépe. Naše recepty jsou úžasné, inspirující a hlavně hned víte, co si objednáváte. Pokud chcete zajít v lokalitě Praha 10 ve Vršovicích na něco dobrého, přijďte k nám na pochoutky našeho šéfkuchaře. Patříme mezi nejlepší restaurace v okolí. Do lokality Praha 10 patří tyto městské části: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice, Michle, Hrdlořezy, Hloubětín.

Hotel Koruna v Opavě

hotel,ubytování,Opava,Koruna,apartmán,restaurace – Hotel Koruna nabízí ubytování v samotném historickém centru Opavy, 25 km od Ostravy. Hostům jsou k dispozici rozměrné, nově zrekonstruované pokoje ve 3 kategoriích - Standard***, Business*** a Deluxe****. Celková kapacita hotelu je 133 lůžek včetně přistýlek. Ubytování je v 15 jednolůžkových pokojích, 34 dvoulůžkových pokojích, 6 apartmánech. Hotelové pokoje opavského penzionu Koruna jsou standardně vybaveny telefonem, barevným televizorem se satelitním příjmem, koupelnou a WC. K nadstandardní výbavě u k některých pokojů patří také minibar a internet.

Penzion a restaurace U Čerta ve Čtyřkolech

penzion,restaurace,U – Penzion a restaurace U Čerta se nachází ve středočeském kraji v Čtyřkolech, přibližně 100 m od řeky Sázavy. Klidné prostředí s výbornou dostupností, pouze 500 m od hlavní silnice na Prahu, 10 km od města Benešov, kde se nachází řada zajímavých obchůdků, restaurací a barů. Stanice ČD a ČSAD v místě.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.