+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostinec U Tří sedláků

Klíčová slova: restaurace,obědy,večeře,večírky,rauty,catering

E-mail: info@utrisedlaku.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2008

Popis: Hostinec U Tří sedláků v Českých Budějovicích,příjemná restaurace pro obědy,večeře.Možnost ubytování,pořádání oslav,večírků,svateb,rautů nebo promocí.Barmanská agentura,půjčovna gastronomického vybavení,catering.Nedaleká kavárna Café & Bar Segafredo

Web: www.utrisedlaku.cz

Další související informace

Restaurace České Budějovi

restaurace, restaurace České Budějovice, České Bud – Oběd či romantická večeře jsou klasikou pro požitkáře v restauraci Gourmet Symphony. Z vlastního biochovu Mysletín dodáváme denně čerstvě uvařené hovězí dle Vídeňského dvora. Šéfkuchař Vám tak připraví nevšední kulinářský zážitek hodný pravého gourmeta.

Klíč stravování

restaurace,hospoda,rychlé občerstvení,kuchyň – Uvažujete o otevření vlastní restaurace a nemáte zkušenosti ? Nemáte čas studovat podmínky podnikání v pohostinství ? Máte svoji hospůdku a řešíte kuchyň? Připravujete jídla teplé nebo studené kuchyně ? Provozujete rychlé občerstvení ? Hledáte konzultaci s někým nezávislým ? Nabízím Vám spolupráci : a)při zavádění a dodržování HACCP, b)při otevírání nového provozu pro hostinskou činnost, c)při provozování hostinské činnosti.

Načítání trvalo 0.3579 sekund.