+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostinec U Tří sedláků

Klíčová slova: restaurace,obědy,večeře,večírky,rauty,catering

E-mail: info@utrisedlaku.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2008

Popis: Hostinec U Tří sedláků v Českých Budějovicích,příjemná restaurace pro obědy,večeře.Možnost ubytování,pořádání oslav,večírků,svateb,rautů nebo promocí.Barmanská agentura,půjčovna gastronomického vybavení,catering.Nedaleká kavárna Café & Bar Segafredo

Web: www.utrisedlaku.cz

Další související informace

Klíč stravování

restaurace,hospoda,rychlé občerstvení,kuchyň – Uvažujete o otevření vlastní restaurace a nemáte zkušenosti ? Nemáte čas studovat podmínky podnikání v pohostinství ? Máte svoji hospůdku a řešíte kuchyň? Připravujete jídla teplé nebo studené kuchyně ? Provozujete rychlé občerstvení ? Hledáte konzultaci s někým nezávislým ? Nabízím Vám spolupráci : a)při zavádění a dodržování HACCP, b)při otevírání nového provozu pro hostinskou činnost, c)při provozování hostinské činnosti.

Jablonec nad Nisou Live

Jablonec nad Nisou,restaurace,hotely,baryobchody – Seznam restaurací,barů,hospůdek a discoték v Jablonci nad Nisou.Seznam hotelů a pensionů v Jablonci nad Nisou.Seznam obchodů a nákupních center v Jablonci nad Nisou.Turistické cíle v Jablonci nad Nisou a v okolí.Informace o Jablonci nad Nisou.

Penzion a restaurace U Čerta ve Čtyřkolech

penzion,restaurace,U – Penzion a restaurace U Čerta se nachází ve středočeském kraji v Čtyřkolech, přibližně 100 m od řeky Sázavy. Klidné prostředí s výbornou dostupností, pouze 500 m od hlavní silnice na Prahu, 10 km od města Benešov, kde se nachází řada zajímavých obchůdků, restaurací a barů. Stanice ČD a ČSAD v místě.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.