+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostinec U Tří sedláků

Klíčová slova: restaurace,obědy,večeře,večírky,rauty,catering

E-mail: info@utrisedlaku.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2008

Popis: Hostinec U Tří sedláků v Českých Budějovicích,příjemná restaurace pro obědy,večeře.Možnost ubytování,pořádání oslav,večírků,svateb,rautů nebo promocí.Barmanská agentura,půjčovna gastronomického vybavení,catering.Nedaleká kavárna Café & Bar Segafredo

Web: www.utrisedlaku.cz

Další související informace

RESTAURACE Na Špici

Restaurace,jídlo,oběd,hospoda,menu,kulečník,šipky, – Restaurace \"Na Špici\" v Bílovci nabízí zejména česká klasická jídla a krajové speciality. Můžete u nás oslavit také různá výročí, svatbu, promoci, uspořádat prezentaci, školení i firemní večírek.

Hotel Hvězda - Pec pod Sněžkou

ubytování,hotel Hvězda,hotel,restaurace – Ubytování v Peci pod Sněžkou v hotelu Hvězda. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Vyhlášená restaurace hotel Hvězda s místními i zahraničními specialitami.

Jablonec nad Nisou Live

Jablonec nad Nisou,restaurace,hotely,baryobchody – Seznam restaurací,barů,hospůdek a discoték v Jablonci nad Nisou.Seznam hotelů a pensionů v Jablonci nad Nisou.Seznam obchodů a nákupních center v Jablonci nad Nisou.Turistické cíle v Jablonci nad Nisou a v okolí.Informace o Jablonci nad Nisou.

Načítání trvalo 0.3578 sekund.