+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostinský pivovar a hotel Excelent v Rýmařově

Klíčová slova: Hostinský pivovar a hotel Excelent,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: Nachází se v malebném podhůří Jeseníků v blízkosti historického jádra města Rýmařov (cca 10 tis. ob.). Nevšedním zážitkem pro návštěvníky je stylová restaurace s výbornou domácí kuchyní, v jejichž prostorách se nachází minipivovar.Hotel nabízí kapacitu 38 lůžek + 4 přístýlky – 2 apartmány, 2 rodinné pokoje, 10 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou volbou, trezorem a některé i terasou. Samozřejmostí je možnost ubytování s domácími mazlíčky.

Web: www.hotel-excelent-v-rymarove.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Artaban v Žirovnici

Hotel Artaban ,ubytování v Žirovnici – Hotel Artaban je nově postavený, moderně vybavený hotel, který se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny . Pokoje hotelu jsou moderně zařízeny a jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, televizí ze satelitními programy, telefonem, minibarem, samozřejmostí je připojení k internetu, které je zdarma.Hotel nabízí příjemné posezení v nekuřácké restauraci, kde si můžete vychutnat třeba snídani, která je podávána formou švédských stolů.Dále můžete navštívit vinný sklípek, Wellness centrum a tělocvičnu.

Zámecký hotel Sychrov v Paceřicích

Zámecký hotel Sychrov,ubytování v – V bezprostřední blízkosti Státního zámku Sychrov, v místech bývalé rohanské jízdárny, stojí nově postavený designový hotel, Zámecký hotel Sychrov.Zámecký hotel s celkovou kapacitou 86 lůžek Vás zve k odpočinku v klidném prostředí. Luxusní, klimatizované pokoje (first class) jsou vybaveny přípojkami k internetu, minibarem, trezorem a LCD televizorem. Pro hotelové hosty je k dispozici parkoviště zdarma. Hotel je ideálním výchozím bodem k poznávání krás oblasti Český ráj. Součástí hotelu je útulná restaurace s letní terasou a lobby bar , energii můžete načerpat v hotelovém wellness a fitness centru, či golfovém hřišti YPSILON.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.