+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hostinský pivovar a hotel Excelent v Rýmařově

Klíčová slova: Hostinský pivovar a hotel Excelent,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: Nachází se v malebném podhůří Jeseníků v blízkosti historického jádra města Rýmařov (cca 10 tis. ob.). Nevšedním zážitkem pro návštěvníky je stylová restaurace s výbornou domácí kuchyní, v jejichž prostorách se nachází minipivovar.Hotel nabízí kapacitu 38 lůžek + 4 přístýlky – 2 apartmány, 2 rodinné pokoje, 10 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou volbou, trezorem a některé i terasou. Samozřejmostí je možnost ubytování s domácími mazlíčky.

Web: www.hotel-excelent-v-rymarove.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Hotel TRINITY v Olomouci

Hotel TRINITY ,ubytování v Olomouci – Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete strávit chvíle odpočinku v našem hotelu. Rekostrukce budovy hotelu, původem měšťanského domu postaveného ve 13. století,byla provedena podle návrhu architekta Petra Braunera Hotel se nachází přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13.století. Originální desingový nábytek v retro stylu / Ing.arch. Eugen Točík/ doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující dokonalou symbiózu historie se současností.

Hotel Zubříč v Rajnochovicích

Hotel Zubříč,ubytování v – Tříhvězdičkový Hotel Zubříč se nachází v krásné přírodě - v lesích Hostýnských vrchů, pod Kelčským Javorníkem v malebné obci Rajnochovice.Nabízíme Vám ubytování ve 24 standardně zařízených 2-4 lůžkových pokojích a apartmánech různých velikostí .Útulné pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, krytou lodžií, hotelovým telefonem... V objektu je našim hostům zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.Po cyklistickém výletu, nebo turistice či houbaření v okolních lesích se můžete vydatně občerstvit v hotelové restauraci s terasou, kde se můžete posilnit jídlem vybraným z bohatého jídelního lístku.

Hotel a restaurace Stein v Chebu

Hotel a restaurace Stein ,ubytování v – Hotel se nachází v malebném prostředí údolní nádrže Skalka 2 km od historického města Cheb. Tříhvězdičkový hotel s 32 pokoji zařízenými v různých stylech, od venkovského až po luxusní a dále restauraci s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), televizí a minibarem. Možnost zapůjčení dětské postýlky i hraček pro děti.

Načítání trvalo 3.6722 sekund.