+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel - Restaurant U Švábků v Tachově

Klíčová slova: el - Restaurant U Švábků,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2012

Popis: Nový Hotel-Restaurant U Švábků v klidném Dlouhém Újezdě se nachází 3 km od Tachova a 15 km od dálnice D5. Všechny pokoje nabízejí bezplatné Wi-Fi a TV se satelitním příjmem. Česká a mezinárodní kuchyně se podává v hotelové restauraci U Švábků, která je vybavena také barem s plazmovou TV. Německá hranice je asi 25 km daleko.

Web: www.hotel-u-svabku-v-tachove.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotel U Zlatého Lva v Havlíčkově Brodě

Hotel U Zlatého Lva,ubytování v Havlíčkově – Hotel U Zlatého lva je situován v historickém centru města Havlíčkův Brod na Havlíčkově náměstí. Hotel U Zlatého lva nabízí deset útulných pokojů s výjmečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní.Každý pokoj má vlastní osobitý styl. Jedinečnou atmosféru pokojů dotváří grafiky Bohuslava Reynka a obrazy Jakuba Schikanedera. Pokoje jsou velmi prostorné a komfortně vybavené. Samozřejmostí televizní přijímač se satelitním příjmem (300 programů) a telefon. K dispozici je Vám také knihovnička s výběrem české a světové beletrie. Lednice na pokoji na přání hosta. Novinkou je od roku 2006 standardní vybavení každého pokoje osobním počítačem s neomezeným přístupem na internet.

Penzion U Králíků v Kurdějově

Penzion U Králíků ,ubytování v Kurdějově – Rodinný penzion U Králíků s celoročním provozem se nachází v Kurdějově, v malé vinařské vesničce na jižní Moravě. Jsme ve vzdálenosti pouhé 3 km od dálničního sjezdu ( Exit 24 ) dálnice D2 Brno - Bratislava. Pro naše hosty máme připraveno 21 vkusně zařízených pokojů.Pokoje jsou kompletně vybavené, každý pokoj má své vlastní sociální zařízení WC + sprchový kout, TV + SAT, WIFI v celém areálu zdarma. Součástí penzionu je i restaurace, ve které se podávají snídaně, večeře, po domluvě i obědy. Letní večer můžete strávit na letní hazrádce při skleničce dobrého vína.Pro hosty je připravené parkoviště v uzamykatelném dvoře přímo v penzionu.

Penzion - Apartmán CZ v Jablonci nad Nisou

Penzion - Apartmán CZ,ubytování v Jablonci nad – Vítá Vás PENZION - APARTMÁN CZ, který nabízí ubytování hotel. typu nedaleko centra města Jablonec nad Nisou v bezprostřední blízkosti jablonecké přehrady. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou, velkou LCD TV se satelitním příjmem, malou lednicí s minibarem. Penzion Vám poskytne moderní hotelové ubytování v domácím zázemí a komfortním prostředí s výtečnou kuchyní ve vlastní restauraci.Hotelové Apartmány jsou vybaveny navíc zařízeným kuchyňským a jídelním koutem.Pro ubytované hosty je k dispozici veřejně přístupný internet zdarma.Parkování je zajištěno u objektu penzionu na parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Načítání trvalo 3.2469 sekund.