+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Dubu v Tanvaldu

Klíčová slova: Hotel U Dubu,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: V údolí říčky Kamenice pod jižními svahy Tanvaldského Špičáku nabízí celoročně své služby hotel U Dubu. Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sprchou a WC, hostům je k dispozici klubová místnost s TV a satelitem. Celková kapacita hotelu je 40 lůžek. Hotelová restaurace je vyhlášená svojí znamenitou kuchyní s pestrým výběrem tradičních českých i světových jídel a zvěřinových specialit.V nabídce hotelu U Dubu nechybí letní terasa s večerním grilováním, hotelové garáže a upravovaná travnatá plocha vhodná pro dětské hry i kolektivní sporty. V údolí říčky Kamenice pod jižními svahy Tanvaldského Špičáku nabízí celoročně své služby hotel U Dubu. V údolí říčky Kamenice pod jižními svahy Tanvaldského Špičáku nabízí celoročně své služby hotel U Dubu.

Web: www.hotel-u-dubu-v-tanvalde.ubytovani-v-jizerkach.com

Další související informace

Hotel U hejtmana Šarovce v Uherském Hradišti

Hotel U hejtmana Šarovce, ubytování v Uherském – Vítejte v hotelu U hejtmana Šarovce v příjemném prostředí s duchem minulosti a puncem současnosti. Nechte se unést slováckou pohostinností a folklórním bohatstvím.Hotel se nachází v centru Uherského Hradiště. Kapacita hotelu je max. 30.osob (13 x dvoulůžkový pokoj, 1 x apartmán, 2 x jednolůžkový pokoj).Jednolůžkový pokoj (SGL) 1150,-Dvoulůžkový pokoj (DBL) 1 osoba 1250, 2 osoby 1650, přistýlka 400,-Dvoulůžkový pokoj De-lux (DBD) 1 osoba 1750, 2 osoby 2300, přistýlka 400,- ... v ceně ubytování je zahrnuta snídaně

Hotel U Zlatého Lva v Havlíčkově Brodě

Hotel U Zlatého Lva,ubytování v Havlíčkově – Hotel U Zlatého lva je situován v historickém centru města Havlíčkův Brod na Havlíčkově náměstí. Hotel U Zlatého lva nabízí deset útulných pokojů s výjmečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní.Každý pokoj má vlastní osobitý styl. Jedinečnou atmosféru pokojů dotváří grafiky Bohuslava Reynka a obrazy Jakuba Schikanedera. Pokoje jsou velmi prostorné a komfortně vybavené. Samozřejmostí televizní přijímač se satelitním příjmem (300 programů) a telefon. K dispozici je Vám také knihovnička s výběrem české a světové beletrie. Lednice na pokoji na přání hosta. Novinkou je od roku 2006 standardní vybavení každého pokoje osobním počítačem s neomezeným přístupem na internet.

Hotel U Zeleného stromu v Nepomuku

Hotel U Zeleného stromu,ubytování v – Hotelu U Zeleného stromu se nachází v Nepomuku na historickém náměstí .Okolí Nepomuku je jako stvořené pro pěší a cykloturistiku s překrásnou krajinou Pošumaví a Brd.Hotel nabízí k ubytování 56 lůžek, v jedno a dvoulůžkových pokojích, rodinném pokoji a apartmentu. Ve všech pokojích jsou pro vás připraveny TV s nabídkou 20 programů, přípojky k internetu a vlastní sociální zařízení s vanou.Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci staročeský Švejk. Společenský sál je vybaven veškerou technikou potřebnou pro pořádání kongresů, školení, firemních akcí, plesů, bálů, oslav, rautů a dalších akcí, které budete pořádat.

Načítání trvalo 2.8220 sekund.