+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel 51 v Praze 9

Klíčová slova: Hotel,51,ubytování,Praha,9,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Hotel 51 se nachází v severovýchodní části Prahy a díky ideálnímu umístění je velmi vhodný pro individuální turistiku. Centrum města je snadno dostupné metrem nebo tramvají. Hotel nabízí ubytování s kapacitou 51 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a TV.

Web: www.hotel-51-praha-9.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Praha 5

hotel,praha,5,ubytování,pokoj,pokoje,hotelu,hotely – Vymysleli jsme pro Vás skvělé akční ubytování v našem hotelu v Praze 5 Smíchov. Při objednání 2 nocí Vám nabízíme 1 noc zdarma. Co Vy na to? Podívejte se k nám a uvidíte. Rychlá a jednoduchá rezervace, příjemný pobyt v klidné lokalitě. V dosahu nejrůznější pracovní i zábavné aktivity. Nejnižší možná cena v daném termínu. Vícepodlažní budova – apartmány, jednolůžkové, dvojlůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje.

Hotel Tanzberg v Mikulově

Mikulov,hotel,ubytování,Tanzberg,ubytovani, – Hotel Tanzberg se může pochlubit skvělou polohou uprostřed Mikulova, který je vyhlášen vinařstvím a řadou památek. Hotel Tanzberg v Mikulově se nachází v budově, která je zajímavá svou historií, kde v 16. století působil legendární Rabbi Lőw, který byl dle pověsti tvůrcem Golema.

Hotel Plaza Alta v Praze 7

Hotel,Plaza,Alta,ubytování,Praha,7,ubytovani – Plaza Alta hotel byl navržen tak, aby uspokojil přání a požadavky jak obchodní klientely, tak turistů. Nachází se v klidné a snadno dostupné oblasti v Praze 7. Všechny útulné pokoje a apartmány hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, připojením k internetu, klimatizací, minibarem a telefonem. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně podávaná formou švédských stolů. K ubytování si lze přiobjednat také polopenzi. V hotelu dále naleznete mexickou restauraci ve které Vás oslní mexická hudba a speciality mexické, české i mezinárodní kuchyně. Bezpečná podzemní garáž.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.