+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel A PODLESÍ v Brně

Klíčová slova: Hotel A PODLESÍ,ubytování v Brně,ubytovani,Brno,A

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2012

Popis: Stylový Hotel A Podlesí rodinného typu se nalézá v klidné části moravské metropole v Kohoutovicích, nedaleko areálu Brněnského výstaviště. Našim hostům nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV a s možností vysokorychlostního připojení k internetu. Pro rodiny s dětmi nebo menší uzavřené společnosti se výborně hodí naše malé apartmá, což jsou dva dvoulůžkové pokoje propojené samostatnou chodbičkou. Hostům poskytujeme snídaně, obědy a večeři je možné objednat v restauraci přímo u hotelu.

Web: www.hotel-a-podlesi-v-brne.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Palacký v Brně

hotel,ubytování,Palacký,Brno,palacky,ubytovani – Hotel Palacký čeká na své hosty uprostřed přírody v příjemném prostředí severní okrajové části Brna, města pod hradem Špilberkem, v bezprostředním dosahu MHD. Ubytování našeho tříhvězdičkového hotelu tvoří 40 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením.

Penzion Eliot v Brně

Penzion Eliot,ubytování Brno,ubytovani,Brno,Eliot, – Penzion,s kapacitou 22 lůžek v 1-4lůžkových pokojích se soc.zař. a TV, a s vlastní restaurací je situován na okraji městské části Brna-Žebětín v chráněné oblasti Podkomorské lesy.Parkování je možné na parkovišti před penzionem i v uzavřeném dvoře /i nákladní automobily.Hosté mohou využít také venkovní posezení s velkým ohništěm a grilem u přírodního vodopádu, kde se pořádají open-air akce spojené s rožněním. Lze objednat i živou hudbu.

Penzion Dvořákova v Brně

Penzion Dvořákova,ubytování v Brně,ubytovani,Brno, – Poskytujeme příjemné a klidné prostředí přímo v srdci města Brna, v pěší zóně nedaleko náměstí Svobody na ulici Dvořákova .Nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a základní kuchyňskou linkou. Pokoje jsou moderně zařízené v příjemných barvách a každý z nich je vybaven bezplatným připojením k internetu pomocí Wi-Fi. Ráno od nás dostanete jednoduchou, avšak příjemnou snídani.Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Navíc máte možnost zarezervovat si prostory penzionu také pro firemní akci.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.