+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel a Restaurant Výpřež v Děčíně

Klíčová slova: Hotel a Restaurant Výpřež ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2012

Popis: Moderně zařízený nekuřácký hotel a restaurace Výpřež se nachází ve městě Děčíně na severu Čech. Poskytuje možnost ubytování, konferenční služby a wellness centrum.Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 27 lůžek. Dále poskytuje možnost využití konferenčního sálu s kapacitou 80 osob, bezbariérový přístup, hlídané parkoviště v areálu hotelu a Wi-Fi zdarma.Hosté mohou dále využít finskou saunu, fitness centrum a masáže.

Web: www.hotel-vyprez-v-decine.ubytovani-cr.net

Další související informace

Hotel Milotel v Olomouci

Hotel Milotel ,ubytování v Olomouci – Hotel Milotel*** Olomouc, najdete na velmi výhodném místě mimo centrum města, v blízkosti hlavní silnice směr Ostrava s možností parkování.Našim hostům nabízíme hned několik druhů pokojů, z kterých mají možnost vybírat dle vlastních požadavků.V ceně ubytování je zahrnuta konzumační karta v hodnotě 120,- Kč na osobu. Každý pokoj je standardně vybavený sociálním zařízením,TV a telefonem.Možnost využití bezdrátové sítě WI-FI . Hotelová restaurace se širokou nabídkou vynikajících jídel je otevřena denně do 01,00 hod. Provoz hotelu - ubytovací část je non-stop.

Hotel Hradec v Mlázovicích

Hotel Hradec ,ubytování v – Hotel HRADECse nachází na hlavním náměstí městečka, avšak na vedlejší komunikaci, kde je i možnost parkování.Ubytování-čtyři trojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, toaleta, sprchový kout), každý pokoj má možnost přistýlky. Celodenního stravování včetně snídaní je zajištěno v místní Restauraci Radnice.Zakáz kouření platí v celém objektu !!! Hoteloví hosté mohou využít moderně vybavenou posilovnu, stylový bar, hernu s karambolem nebo bar s internetem. Nezanedbatelné jsou také četné možnosti výletů do překrásné přírody nedalekého Českého ráje a Krkonoš.

hotel Laguna v Kopřivnici

hotel Laguna ,ubytování v Kopřivnici – Nově otevřený stylový hotel nabízí luxusní ubytování ve dvoulůžkových pokojí s možností přistýlky a jednom čtyřlůžkovém apartmánu.Pokoje jsou vybaveny minibarem, LCD televizorem, psacím stolem, stylovým masívním nábytkem, některé pokoje mají vlastní balkón s výhledem do parku.Pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem.Součástí hotelu je nekuřácká restaurace, pizzerie a bar. Restaurace s kapacitou 70 míst a klimatizovaný bar s pizzerií .Restaurace je vybavena velkoplošným plátnem, WI-FI připojení zdarma.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.